Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Fantastiškai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi Valensijos „Basket“ (3-1) ekipa sugebėjo išsikapstyti iš triuškinamo 18-os taškų deficito ir pasiekti svarbią pergalę atnaujinto Ispanijos lygos sezono turnyre.

Varžybų šeimininkai per lemiamas 10 minučių sumetė 36 taškus ir savo aikštėje 94:90 (20:27, 19:24, 19:16, 36:23) palaužė Burgoso „Miraflores“ (2-2) krepšininkus.

Didžiąją susitikimo dalį eigą kontroliavusi Burgoso komanda 16-ąją minutę buvo priekyje 47:29.

Galingai žaidęs centras Mike'as Tobey nugalėtojams surinko dvigubą dublį: 21 taškas (7/8 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balai per 24 minutes.

Jordanas Floydas ir Aaronas Doornekampas susmeigė po 3 tritaškius, o Valensijos ekipa iš viso pataikė 12 iš 38 (32 proc.).

Tuo metu tolimais metimais „Valencia“ bombardavusi „Miraflores“ komanda tritaškius metė taikliau nei dvitaškius: iš tolimos distancijos realizavo 17 iš 31 metimų (55 proc.). Dvitaškių taiklumas siekė 50 proc. (17 iš 34).

Valensijos krepšininkai B grupėje šiuo metu žengia pirmoje vietoje, o už jos rikiuojasi net keturios komandos su tokiu pat pergalių ir pralaimėjimų santykiu: Andoros „MoraBanc“ (2-2), Madrido „Real“ (2-2), „Miraflores“ (2-2), Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (2-2).

„Valencia“: Mike'as Tobey 21 (13 atk. kam.), Alberto Abalde 14, Jordanas Floydas 13, Aaronas Doornekampas 9 (3/4 trit., 7 atk. kam.).

„Miraflores“: Bruno Fitipaldo 17, Vitoras Benite 15, Jasielas Rivero ir Ferranas Bassas (9 atk. kam.) – po 9.