Keturios stipriausios pirmojo „Hoptrans 3x3“ turo komandos buvo nenugalimos ir antrojo turnyro pradžioje. Penktadienį Palangoje prasidėjusiame antrajame turnyre grupių nugalėtojomis tapo Utenos „Juventus-Uniclub“, Kauno r. „Tauro“, Šakių „Vyčio-Gulbelės“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos.
Pirmojo turo nugalėtojai, „Juventus-Uniclub“, abu grupių etapo mačus baigė anksčiau laiko, 21:18 pranokę Prienų „CBet“ ir 21:14 – Klaipėdos „Neptūną“.
Po 21 tašką per pirmus du mačus rinko ir „Pieno žvaigždės“, 19 leidusios įmesti Vilniaus „Ryto-Perlo“ ir 11 – Alytaus „Dzūkijos“ komandoms.
Praėjusio turnyro finalininkė, Jono Mačiulio atstovaujama „Tauro“ komanda 19:17 praoko „Šiaulius“ ir 21:14 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.
Tuo metu geriausią FIBA reitingą Lietuvoje (ir šeštą pasaulyje) turinti Šakių „Vyčio-Gulbelės“ ekipa 20:18 pranoko Panevėžio „Lietkabelį“, ir 21:16 – „LKL legendas“.
Brolių Lavrinovičių atstovaujamos „LKL legendos“ per keturis dviejų savaitgalių mačus nepatyrė pergalės džiaugsmo ir visus kartus praleido 21 tašką.
Šeštadienio ketvirtfinalių poros:
- Utenos „Juventus“ – Panevėžio „Lietkabelis“
- Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – „Šiauliai“
- Kauno r. „Tauras“ – Alytaus „Dzūkija“
- Šakių „Vytis-Gulbelė“ – Prienų „CBet“
Ketvirtfinalių kovos prasidės šeštadienį 16.30 val., visus mačus tiesiogiai transliuos TV6.
Pirmojo etapo turnyrinė lentelė:
A grupė
Pos | Komanda | GM | W | L | PPG | PPG A |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 21.0 | 16.0 | |
2 | 2 | 1 | 1 | 19.0 | 19.5 | |
3 | 2 | 0 | 2 | 16.0 | 20.5 |
B grupė
Pos | Komanda | GM | W | L | PPG | PPG A |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 20.0 | 15.5 | |
2 | 2 | 1 | 1 | 19.0 | 15.0 | |
3 | 2 | 0 | 2 | 12.5 | 21.0 |
C grupė
Pos | Komanda | GM | W | L | PPG | PPG A |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 20.5 | 17.0 | |
2 | 2 | 1 | 1 | 20.0 | 17.0 | |
3 | 2 | 0 | 2 | 15.0 | 21.5 |
D grupė
Pos | Komanda | GM | W | L | PPG | PPG A |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 21.0 | 15.0 | |
2 | 2 | 1 | 1 | 13.5 | 16.0 | |
3 | 2 | 0 | 2 | 15.0 | 18.5 |
Visi „Hoptrans 3x3“ antrojo etapo grupių varžybų rezultatai:
„Dzūkija“ 16:11 „Rytas-Perlas“
„Dzūkija“: M. Bulanovas 7, B. Bagdonavičius 6, T. Pačėsas 2.
„Rytas-Perlas“: R. Subotkevičius 7, A. Šimonis ir M. Pacevičius po 2.
„Vytis-Gulbelė“ 20:18 „Lietkabelis“
„Vytis-Gulbelė“: A. Pukelis 7, P. Beliavičius ir Š. Vingelis po 5.
„Lietkabelis“: I. Lukošius 7, D. Rasys ir K. Jonuška po 4.
„Šiauliai“ 21:11 „Nevėžis“
„Šiauliai“: E. Šaulys 11, A. Udras ir A. Urbonas po 4.
„Nevėžis“: J. Gintvainis 5, K. Žemaitis 4.
„Neptūnas“ 18:20 „CBet“
Klaipėdos „Neptūnas“: A. Sidarevičius 7, A. Mikalauskas 5, K. Metrikis ir A. Einikis po 3.
Prienų „CBet“: J. Jogminas 8, T. Zdanavičius 6, J. Nausėdas 5.
„Pieno žvaigždės“ 21:18 „Rytas-Perlas“
Pasvalio „Pieno žvaigždės“: O. Varanauskas 8, E. Lasenbergs 5, M. Kumpys ir Z. Raimo po 4.
Vilniaus „Rytas-Perlas“: R. Subotkevič 8, M. Pacevičius 6, A. Šimonis 4.
„Vytis-Gulbelė“ 21:16 „Legendos“
Šakių „Vytis-Gulbelė“: M. Užupis 11, Š. Vingelis ir A. Pukelis po 4.
„Legendos“: J. Sinica ir D. Lavrinovič po 6, S. Babrauskas ir K. Lavrinovič po 2.
„Tauras“ 21:14 „Nevėžis“
Kauno rajono „Tauras“: J. Mačiulis 10, P. Semaška 7, Š. Beniušis 3.
Kėdainių „Nevėžis“: K. Žemaitis 6, J. Gintvainis 4.
„Juventus-Uniclub Casino“ 21:18 „CBet“
Utenos „Juventus-Uniclub Casino“: I. Vaitkus 12, G. Matulis ir Ž. Skučas po 4.
Prienų „CBet“: J. Nausėdas ir E. Džiaugys po 6, J. Jogminas 4.
„Pieno žvaigždės“ 21:11 „Dzūkija“
„Pieno žvaigždės“: E. Lasenbergas ir O. Varanauskas po 6, M. Kumpys 4.
„Dzūkija“: B. Bagdonavičius 4, M. Bulanovas 3.
„Lietkabelis“ 22:14 „Legendos“
„Lietkabelis“: D. Rasys 8, I.Lukošius 6, K. Jonuška 5.
„Legendos“: J.Sinica 6, K. Lavrinovičius 4.
„Tauras“ 19:17 „Šiauliai“
„Tauras“: Š. Beniušis 8, P. Semaška 5.
„Šiauliai“: E. Šaulys 7, A. Udras 5, J. Furmanavičius 4.
„Juventus-Uniclub Casino“ 21:14 „Neptūnas“
Utenos „Juventus-Uniclub Casino“: V. Šulskis ir Ž. Skučas po 7, I. Vaitkus 4, G. Matulis 3.
Klaipėdos „Neptūnas“: K. Metrikis ir A. Mikalauskas po 5, A. Einikis 3.