Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Giannis Antetokounmpo sužaidė puikias rungtynes, tačiau tai Milvokio „Bucks“ ekipos nė kiek negelbėjo.

Daugiausia pelno: Brandon Ingram

„Bucks“ Orlande 103:124 (30:21, 23:29, 28:40, 22:34) turėjo pripažinti Naujojo Orleano „Pelicans“ pranašumą.

Antetokounmpo per 23 minutes pelnė 30 taškų (6/12 dvit., 2/3 trit., 12/15 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Vienu metu dviženklį deficitą turėję „Pelicans“ rungtynes perlaužė ketvirtajame kėlinyje. Jaxsonas Hayesas realizavo baudas, Nickeilas Alexanderis-Walkeris įkrovė iš viršaus, Frankas Jacksonas smeigė tritaškį bei pridėjo dvitaškį ir „Pelicans“ persvara išaugo iki 14 taškų (107:93).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs J.J. Redickas pelnė 20 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit., 6/6 baudos), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (23 min., 6/12 dvit., 8 atk. kam.), Khrisas Middletonas 16 (4/6 dvit., 8 atk. kam.), Ersanas Ilyasova 12 (10 atk. kam.), Brookas Lopezas 10 (2/7 trit.).

„Pelicans“: J.J. Redickas 20 (4/7 trit.), Jaxsonas Hayesas 17 (5/7 dvit.), Frankas Jacksonas 16 (3/5 trit.), Brandonas Ingramas ir Jrue Holiday po 14, Lonzo Ballas 12 (2/7 trit.).