Portlando „Trail Blazers“ vidurio puolėjui Jusufui Nurkičiui pastarosios dienos buvo itin emocingos.

32
73%
11/15
6

Jis ne tik praėjusią naktį po 16 mėnesių pertraukos grįžo į aikštę, bet ir neseniai sužinojo, kad koronavirusu užsikrėtusi jo močiutė atsidūrė komoje.

„Paskutinės kelios dienos buvo sunkiausios mano gyvenime. Mano močiutė užsikrėtė koronavirusu, ji dabar yra komoje. Manau, kad žmonės nesupranta, jog visas šis mėšlas yra tikra. Mums pasisekė, kad mes esame saugioje aplinkoje, mums kasdien atliekami testai. Prašau, pasirūpinkite savimi, dėvėkite sumautas kaukes, jeigu jums reikia tai daryti. Jeigu viskas būtų gerai, mes nežaistume šiame burbule“, – po pergalės prieš Memfio „Grizzlies“ kalbėjo Nurkičius.

25-erių 212 cm ūgio atletas dėl kojos lūžio nežaidė nuo 2019 metų kovo mėnesio.

Savo sugrįžimo rungtynėse bosnis aikštėje praleido 33 minutes ir pelnė 18 taškų (5/10 dvit., 8/8 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 6 metimus. „Blazers“ per pratęsimą 140:135 įveikė Memfio „Grizzlies“.

67-erių krepšininko močiutė gyvena Bosnijoje ir Hercegovinoje.

„Jo nuotaika tai sužinojus iškart pasikeitė, – apie komandos draugą sakė „Blazers“ gynėjas C.J. McCollumas.

Sužinojęs prastas naujienas dėl močiutės, Nurkičius visą naktį neužmigo. Krepšininko močiutė į ligoninę išvyko tik po to, kai Nurkičius pasakė, kad jai to nepadarius jis pats grįš į tėvynę.

Po pergalės „Trail Blazers“ nuo aštuntąją vietą Vakarų konferencijoje užimančios „Grizzlies“ atsilieka vos dviem laimėjimais, tačiau žaidė vienomis rungtynėmis daugiau.

Visos komandos NBA burbule sužais po 8 rungtynes ir, jeigu aštuntąją vietą nuo devintosios skirs 3 ar mažiau pergalės, šios ekipos žais papildomą seriją dėl paskutinės atkrintamųjų vietos.

„Tiesiog džiaugiuosi, kad laimėjome rungtynes. Aš šiam momentui ruošiausi 16 mėnesių“, – sakė Nurkičius.