Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Majamio „Heat“ (42-24) triuškinama pergale pradėjo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono pratęsimą Orlande.

22
26
3
7

Rytų konferencijoje 4-oje vietoje žengianti „Heat“ 125:105 (28:26, 28:31, 38:22, 31:26) sutriuškino Denverio „Nuggets“ (43-23) krepšininkus.

„Nuggets“ šiose rungtynėse vertėsi be trijų startinio penketo žaidėjų – Garry Harriso, Willo Bartono ir Jamalo Murray. Visi jie yra patyrę nežymias traumas ir netrukus turėtų grįžti į rikiuotę.

Mačo lūžis įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kurį „Heat“ užbaigė atkarpa 20:7 ir įgijo dviženklę persvarą – 94:79.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Majamio ekipa greitai padidino atotrūkį iki 20 taškų (103:83) ir jį išlaikė iki mačo pabaigos.

Nugalėtojus į priekį vedė po 22 taškus surinkusių Bamo Adebayo ir Jimmy Butlerio tandemas. Pirmasis per 28 minutes dar sugriebė 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Butleris per 30 minučių atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

Per lemiamą ketvirtį visus savo 20 rungtynių taškų surinko kanadietis Kelly Olynykas.

„Nuggets“ gretose išsiskyręs Nikola Jokičius per 34 minutes pelnė 19 taškų (6/11 dvit., 1/5 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Sensacija draugiškų rungtynių metu tapęs Bolas Bolas Denverio ekipai per 12 minučių pelnė 5 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Heat“ krepšininkai šiose rungtynėse oponentus pranoko tikslumu iš toli, pataikę 13 tritaškių iš 29 bandymų (44,8 proc.). Tuo metu „Nuggets“ realizavo vos 8 tritaškius iš 35 (22,9 proc.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius ir Jerami Grantas po 19, Monte Morrisas 13, Michaelis Porteris 11 (2/8 trit.), Torrey Craigas 10.

„Heat“: Bamas Adebayo (7/12 dvit., 8/10 baud., 9 atk. kam.) ir Jimmy Butleris (10/11 baud.) po 22, Kelly Olynykas 20 (4/6 trit.), Duncanas Robinsonas 17, Goranas Dragičius 13 (9/10 baud.), Kendrickas Nunnas 11.