Nuotr.: USA TODAY Sports – Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports – Scanpix

Giannis Antetokounmpo buvo nesustabdomas, tačiau Milvokio „Bucks“ (54-13) komandai to neužteko. NBA sezono pratęsime Orlande burbule „Bucks“ 116:120 (29:32, 25:30, 36;27, 26:31) turėjo pripažinti Hjustono „Rockets“ (42-24) pranašumą.

31
26
50%
9/18
8

„Bucks“ tapo pirmąja komanda NBA istorijoje, kuri pralaimėjo nepaisant to, jog pelnė daugiau nei 110 taškų (116), varžovams leido pataikyti mažiau nei 40 proc. metimų (39,6 proc.) ir už oponentus atkovojo bent 25 kamuoliais daugiau (26).

Visos kitos komandos, fiksavusios tokius skaičius, NBA istorijoje iki praėjusios nakties buvo laimėjusios visas 177 rungtynes.

Antetokounmpo per 32,5 minutės spėjo įmesti 36 taškus (12/20 dvit., 2/5 trit., 6/9 baudos), sugriebti 18 kamuolių, išskirstyti 8 rezultatyvius perdavimus bei blokuoti 1 metimą.

Tai buvo jau penkioliktasis kartas šį sezoną, kai graikas pelno bent 30 taškų, atkovoja bent 15 kamuolių bei atlieka bent 5 rezultatyvius perdavimus. Per pastaruosius 50 sezonų tai be Giannio pavyko padaryti tik Kareemui Abdul-Jabbarui.

Likus 3 minutėms „Bucks“ dar turėjo 8 taškų pranašumą (112:104), bet nesugebėjo jo išlaikyti – „Rockets“ spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį 113:112.

Brookas Lopezas ir Antetokounmpo dar po kartą grąžino pranašumą Milvokio komandai, bet „Rockets“ pataikė 7 baudos metimus ir šventė pergalę.

„Įprastai tuomet, kai likus 2 minutėms pirmaujame 6 taškais, mes uždarome rungtynes, – sakė Antetokounmpo. – Šiandien to nepadarėme, todėl turime iš to pasimokyti ir judėti pirmyn.“

Nugalėtojams Russellas Westbrookas per 38 minutes pelnė 31 tašką (9/18 dvit., 1/3 trit., 10/12 baudos), sugriebė 6 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau 36-osios rungtynės iš eilės, kuriose Westbrookas pelno bent 20 taškų.

Jamesas Hardenas pridėjo 24 taškus (2/2 dvit., 3/12 trit., 11/13 baudos), 7 atkovotus ir 6 perimtus kamuolius bei 7 rezultatyvius perdavimus.

„Mes rodėme labai gerą gynybą, – pažymėjo Hardenas. – „Bucks“ demonstruoja gerą puolimą, bet tuomet, kai mums reikėjo, mes juo sustabdėme.“

„Rockets“: Russellas Westbrookas 31 (8 rez. perd.), Jamesas Hardenas 24 (3/12 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 6 per. kam.), Danuelis House’as 16, Robertas Covingtonas 15 (7 atk. kam.), P.J. Tuckeris 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 36 (18 atk. kam., 8 rez. perd.), Khrisas Middletonas 27 (12 atk. kam.), Brookas Lopezas 23 (12 atk. kam.), Donte DiVincenzo 9.

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (3)
Giannis nesulaikomas,Middletonas nesulaikomas,Lopezas taip pat,bet vistiek pralaimėta.Mažiau pagalbos sulaukta iš kitų žaidėjų,už tai ir pralaimėta.Kai pas raketas Hardenas su RW daug daugiau pagalbos sulaukė.
2020-08-03
dededeandre
ir dar 61tritaski ismete Rakietos :D
2020-08-03
+3
dededeandre
„Mes rodėme labai gerą gynybą, – pažymėjo Hardenas. ir prasileido tik 116tasku :D gynyba nuostabi :D fake league