Nuotr.: USA TODAY Sports
Nuotr. USA TODAY Sports

Luka Dončičius ir Kristaps Porzingis kartu pelnė 70 taškų, tačiau jų vedama Dalaso „Mavericks“ (40-29) NBA sezono pratęsime 115:117 (35:23, 38:37, 19:36, 23:21) turėjo pripažinti Finikso „Suns“ (28-39) pergalę.

19
28
50%
4/8
12

Rezultatyviausiai žaidė Dončičius, kuris per 38 minutes surinko 40 taškų (11/17 dvit., 18/19 baudos), atkovojo 8 kamuolius, komandos draugams asistavo 11 kartų bei suklydo 6 sykius.

Porzingis pridėjo 30 taškų (8/15 dvit., 2/5 trit., 8/11 baudos), atkovojo 8 kamuolius bei blokavo 4 metimus.

„Mavericks“, nors ir pralaimėjo, tačiau šiąnakt užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Link šio etapo Dalaso ekipą pastūmėjo Memfio „Grizzlies“ pralaimėjimas.

„Mavericks“ į atkrintamąsias nebuvo patekusi pastaruosius tris sezonus.

Dončičiaus pasirodymas:

Finikso komandoje išsiskyrė 30 taškų pelnęs Devinas Bookeris (9/16 dvit., 1/4 trit., 9/10 baudos).

„Suns“ NBA sezono pratęsime laimėjo abejas rungtynes, tačiau vis dar yra toli nuo atkrintamųjų varžybų. Aštuntoje vietoje esanti „Grizzlies“ turi 4 pergalėmis daugiau, o iki reguliariojo sezono pabaigos ekipai lieka 6 rungtynes.

Ricky Rubio pridėjo 20 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Tokios rungtynės mūsų jaunai komandai padės augti, to negali patirti treniruotėse. Dabar mūsų galimybės patekti į atkrintamąsias yra labai mažos, bet mes jų dar turime. Todėl ir esame čia“, – sakė Rubio.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Mavs“ pirmavo 15 taškų persvara (73:58), tačiau įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Suns“ rezultatą išlygino (82:82), o ketvirtojo kėlinio pradžioje jau turėjo 9 taškų persvarą (109:100).

Iki mačo pabaigos likus pusantros minutės „Suns“ vedlys Bookeris užsidirbo šeštąją pražangą, tačiau keturių taškų persvarą turėjusi jo ekipa nesutriko.

Dončičius dukart „Mavericks“ deficitą sumažino iki 2 taškų, bet per paskutines 39 sekundes nė viena ekipa nepelnė taškų ir pergalę šventė Finikso krepšininkai.

„Suns“: Devinas Bookeris 30, Ricky Rubio 20 (2/3 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Cameronas Johnsonas 19 (12 atk. kam.), Dario Šaričius 13 (8 atk. kam.), Cameronas Payne’as 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 40 (11/17 dvit., 18/19 baudos, 11 rez. perd.), Kristaps Porzingis 30 (4 bl.), Sethas Curry 16, Bobanas Marjanovičius 8.

Porzingio žaidimo epizodai:

Bookerio žaidimo epizodai:

Marjanovičiaus dėjimas:

Atrinkti (0) Visi (3)
Bet čia tai susiklijavo europietiškas duetas.Praktiškai nesustabdomas,turbūt geriausias europiečių duetas lygoje šiuo metu.Tik kad kitų pagalbos jiems reikia,tada komanda taptų sunkiai sulaikoma.
2020-08-03
+2
donicicius nei vieno tritaskio nemete,keista . seniau istysai svaidydavo po 5 ir daugiau per rungtynes