Nuotr.: BNS, D.Lukšta, FIBA, Imago Images – Scanpix/BasketNews.lt iliustracija
Nuotr. BNS, D.Lukšta, FIBA, Imago Images – Scanpix/BasketNews.lt iliustracija

Kauno „Žalgiris“ sulig Artūro Milaknio pratęstu kontraktu baigė sudėties komplektacijos darbus ir rugpjūčio 14-ąją Kaune pradės pasiruošimo sezonui stovyklą.

Stovykloje naujasis „Žalgirio“ vairininkas Martinas Schilleris lauks 16 krepšininkų, turinčių kontraktus su Lietuvos čempionų klubu, tačiau veikiausiai ne visi jie liks pagrindinėje sudėtyje.

Šią vasarą „Žalgiris“ pasipildė 6 krepšininkais, o atsisveikino su 4 žaidėjais – Joffrey Lauvergne, Patricio Garino, Augustine‘as Rubitas, Tomas Dimša, Steve‘as Vasturia ir Marekas Blaževičius pakeitė išvykusius Edgarą Ulanovą, Zachą LeDay, K.C. Riversą ir NBA svajonės siekiantį Jocką Landale‘ą. 

Be devynių iš praėjusio sezono komandos krepšininkų pasiruošimo stovykloje pamatysime ir sutartį su „Žalgiriu“ turintį Tomą Digbeu.

Tinklalapis „BasketNews.lt“ apžvelgia „Žalgirio“ sudėties dėlionę 2020-2021 metų sezonui.

Įžaidėjai

Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

„Žalgiris“ šią vasarą išsaugojo visus tris įžaidėjus iš praėjusio sezono – Thomasą Walkupą, Luką Lekavičių ir Roką Jokubaitį.

Paskutinį kartą kauniečiams tarpsezoniu išsaugoti bent du įžaidėjus pavyko 2011-ųjų vasarą, kai komandoje liko tiek Mantas Kalnietis, tiek DeJuanas Collinsas.

Pastarosiomis vasaromis buvome įpratę atsisveikinti su bent vienu atakų organizatoriumi – „Žalgirį“ po sėkmingų sezonų paliko tiek Kevinas Pangosas, tiek Vasilije Micičius, tiek Leo Westermannas, tiek Nate‘as Woltersas.

Atsižvelgiant į tai, jog komandą treniruos naujas treneris, kuriam užtruks laiko įdiegiant savo idėjas, įžaidėjų išsaugojimą galima vadinti dideliu „Žalgirio“ laimėjimu.

Pagrindiniu Lietuvos čempionų atakų organizatoriumi ir toliau turėtų būti trečiąjį sezoną Kaune praleisiantis Walkupas, kuris praėjusiais metais Eurolygoje atsiskleidė visu gražumu – 9,6 taško, 5,5 rezultatyvaus perdavimo ir 12,7 naudingumo balo per 26 minutes.

Tiesa, reikia nepamiršti, jog dėl savo gynybinių gebėjimų itin vertinamas amerikietis į „Žalgirį“ atvyko kaip atakuojantis gynėjas ar gal net lengvasis kraštas ir tik praėjus kuriam laikui Šarūnas Jasikevičius atrado jį naujame vaidmenyje.

Būtent ši detalė gali kelti susijaudinimą žalgiriečių fanams – Walkupas buvo puikus Jasikevičiaus idėjų išpildytojas aikštėje, nuvesdavęs kamuolį į reikiamą vietą, o kaip jam seksis adaptuotis Schillerio schemose, kur bus leidžiama daugiau improvizuoti – klausimas.

Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Antrojo įžaidėjo vietą užimsiantis 26-erių Lekavičius artėja prie pikinio amžiaus, o praėjęs sezonas buvo to įrodymas – 10,5 taško ir 10,2 naudingumo balo vidurkiai Eurolygoje yra geriausi gynėjo karjeroje.

Palei galinę liniją nardyti bei iniciatyvos imtis mėgstantis Lekavičius yra skirtingo tipo įžaidėjas nei Walkupas, kurį Jasikevičius itin sėkmingai išnaudodavo trumpose atkarpose, todėl bus labai įdomu stebėti, kaip Schilleris išnaudos lietuvio gerąsias savybes.

Artėjantį sezoną daugiau žaidybinio laiko gali tikėtis 19-metis Jokubaitis, kuris savo žaidimo branda demonstruoja, jog jau yra pasiruošęs žaisti aukščiausiame lygyje.

Mažeikiškio kūryba, solidi gynyba bei gebėjimas pačiam susikurti progas turėtų būti „Žalgirio“ saugiklis, jei Walkupui sunkiai seksis persiorientuoti prie pasikeitusios sistemos.

Pliusas: trys skirtingo tipo atakų organizatoriai, ne pirmą sezoną žaisiantys komandoje.

Klausimas: ar Walkupas gali būti pagrindiniu įžaidėju laisvesnį krepšinį žaidžiančioje Eurolygos komandoje?

Atakuojantys gynėjai

Nuotr. D.Lukšta

Atakuojančio gynėjo pozicijoje turime bent keturis tikrus šios pozicijos žaidėjus – Marius Grigonis, Tomas Dimša, Steve‘as Vasturia ir Karolis Lukošiūnas, tačiau šioje vietoje kartais gali būti naudojamas tiek Milaknis, tiek Walkupas.

Neabejojama, jog vietą starto penkete užims Grigonis, kuris turėtų būti ir vienu iš pagrindinių kito sezono „Žalgirio“ variklių puolime.

Jau praėjusį sezoną 26-erių lietuvis iki patirtos traumos buvo tas žmogus, į kurį krypdavo komandos draugų akys lemiamu metu, o gynėjas pasitikėjimą pateisino – 11,5 taško ir 2 rezultatyvūs perdavimai per 25 minutes Eurolygoje.

Artėjančiais metais Grigonio vaidmuo turėtų tik dar labiau išaugti – krepšininkas yra bene kūrybingiausias „Žalgirio“ sudėties žaidėjas, o tai turėtų imponuoti improvizaciją aikštėje mėgstančiam Schilleriui.

Pasiruošimo stovykloje savo vertę treneriui bandys įrodyti iš FIBA Čempionų lygos atvykstantys Dimša ir Vasturia.

Ilgomis galūnėmis išsiskiriantis Dimša Panevėžio „Lietkabelyje“ pražydo naujomis spalvomis – dabar krepšininkas pasižymi ne tik fizinėmis savybėmis ir darbu gynyboje, bet ir užtikrintumu atakuodamas iš toli, o tai iš dalies gali kompensuoti Riverso netektį.

Kitas komandą tarpsezoniu papildęs gynėjas Vasturia atvyko dar su Jasikevičiaus palaiminimu ir nors Vechtos „Rasta“ ekipoje išsiskyrė kūryba bei aukštu krepšinio supratimu, amerikietis yra didžiausia šio tarpsezonio mįslė, todėl sunku prognozuoti, kaip jam seksis išsikovoti vietą „Žalgiryje“.

Taip pat sunku pasakyti, ar vietą komandoje kitą sezoną turės Lukošiūnas, praėjusį sezoną solidžiai išnaudodavęs šansus LKL – 6,3 taško per 17 žaidimo minučių. 

Vis dėlto žinant „Žalgirio“ tvarkaraščio intensyvumą bei Schillerio įprotį dažnai keisti krepšininkus aikštėje, atrodo, jog 14-15 žaidėjų rotacija sezone būtų logiškas skaičius, todėl neatmeskime varianto, kad visi šie gynėjai liks pagrindinėje sudėtyje.

Pliusas: trenerio žaidimo filosofiją atitinkantis lyderis.

Klausimas: ar iš žemesnio lygio ateinantys žaidėjai temps Eurolygos lygį?

Lengvieji kraštai

Nuotr. SIPA – Scanpix

„Žalgiris“ tarpsezoniu šioje pozicijoje prarado brangiausią klubo žaidėją Ulanovą, kurį pakeitė iš Vitorijos „Baskonia“ atvykstantis Patricio Garino, o jam konkurenciją sudarys Artūras Milaknis bei taip pat šioje vietoje kurį laiką žaisiantis Nigelas Hayesas.

Paskutiniuoju kauniečių tarpsezonio naujoku tapęs Garino yra kitokio stiliaus lengvasis kraštas nei Ulanovas, tačiau jo meistriškumo lygis kelti abejonių neturėtų.

Argentiniečio įsigijimas sufleruoja, kad „Žalgiris“ artėjantį sezoną gali būti viena geriausiai perimetre besiginančių Eurolygos komandų – varžovų lyderius „Baskonia“ stabdęs Garino, pripažinti gynėjai Walkupas su Grigoniu, ilgarankis Dimša bei retai klaidas savoje aikštės pusėje darantis Hayesas atrodo išties grėsmingai.

Nereikia nurašyti Garino gebėjimų ir puolime, kur 27-erių krepšininkas geriausiai save realizuoja greituose išpuoliuose bei bausdamas oponentus metimais iš toli, o didžiausias klaustukas išlieka puolėjo sveikata – pasaulio vicečempionas į Kauną atvyksta po kryžminių kelio raiščių operacijos.

Nuotr. BNS

Dar dvejus metus Lietuvos čempionų garbę ginsiantis Milaknis tik prie trenerio Jasikevičiaus pradėjo žaisti lengvuoju kraštu ir panašu, jog tai nesikeis į komandą atvykus naujajam strategui.

Elitinį įgūdį Eurolygoje, metimus iš toli, galintis pasiūlyti 34-erių snaiperis yra itin svarbus klijuojant žalgiriečių rūbinę, todėl pratęsta sutartis – logiškas kauniečių ėjimas.

Tiesa, nors lietuvis yra patikimas žaidėjas komandinėje gynyboje, individualiai krepšininkas savoje aikštės pusėje stokoja greičio. Atsižvelgiant, jog šioje pozicijoje Milakniui, praėjusį sezoną Eurolygoje žaidusiam po 22 minutes, konkurenciją sudarys ne tik Garino, bet ir Hayesas, realu, kad prie Schillerio veteranas taps labiau atkarpų žaidėju.

Jau Jasikevičiaus lengvojo krašto pozicijoje retkarčiais bandytas Hayesas artėjantį sezoną šioje vietoje turėtų žaisti dažniau.

Aukštą krepšinio supratimą bei gerą kūno plastiką turintis amerikietis pasižymi reikiamais įgūdžiais žaisti per abi puolėjo pozicijas, o ir į Stambulą išvykęs Ulanovas „BasketNews.lt“ laidoje „Netaktiškai“ tikino, jog „Žalgiris“ krepšininką matė, kaip jo pakeitimą lengvojo krašto puolėjo vietoje.

Taip pat „Žalgiris“ pasiruošimo stovykloje sulauks Prancūzijos talento Tomo Digbeu ir nors 18-metis puolėjas trykšta noru patekti į pagrindinę komandos sudėtį, tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis krepšininkas bus skolinamas kitai ekipai.

Pliusas: įvairiapusiška puolėjų grandis su nemaža Eurolygos patirtimi.

Klausimas: ar Garino pavyks išvengti sveikatos problemų?

Sunkieji kraštai

Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Be per dvi pozicijas žaisiančio Hayeso Schilleris ketvirtojo numerio vietoje taip pat galės naudotis Augustine'o Rubito ir Pauliaus Jankūno paslaugomis.

Jei Hayesas sunkiuoju kraštu bus naudojamas siekiant išplėsti aikštelę bei suteikti penketui mobilumo, kiti du puolėjai yra kitokio stiliaus žaidėjai.

31-erių Rubitas sudėtyje pakeitė LeDay, kurį savo žaidimo stiliumi gali šiek tiek priminti – minkštas metimas iš vidutinio nuotolio, gebėjimas žaisti vidurio puolėju bei gera kova dėl kamuolių.

Vis dėlto 203 cm ūgio krepšininkas, nors aikštėje ir priima racionalesnius sprendimus bei yra puikus komandinio tipo žaidėjas, savyje neturi tokios vidinės energijos, keičiančios rungtynių eigą, kokią turėjo LeDay.

Taip pat Rubito kojos nėra tokios greitos, kaip į Milano „AX Armani Exchange“ išvykusio amerikiečio, o tai gali tapti problema, norint savoje aikštės pusėje keistis ginamaisiais.

Tiesa, reikia pažymėti, jog Rubito įsigijimą reikia vadinti „Žalgirio“ laimėjimu – tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis aukštaūgiui praėjusią vasarą kauniečiai rodė didelį susidomėjimą, tačiau tuomet jo rinkos vertė buvo per didelė ir tik blankus sezonas Pirėjo „Olympiakos“, kur amerikietis neturėjo aiškaus vaidmens, numušė Europoje užsirekomendavusio atleto kainą.

Trečiasis komandos sunkusis kraštas Jankūnas praėjusį sezoną išvengė sveikatos problemų, kurios jį persekiojo 2018-2019 m. sezone, tačiau tai jo statistinių rodiklių nepagražino – 3 taškai, 3,1 atkovoto kamuolio ir 4,9 naudingumo balo per 13 minučių.

Ilgametis „Žalgirio“ kapitonas yra neatsiejama komandos rūbinės dalis, kuri padės naujokų būriui greičiau įsilieti į žaidimą, tačiau aikštėje aukštaūgiui darosi vis sunkiau spėti gynyboje su tiesioginiais oponentais.

Vienas geriausių praėjusio Eurolygos dešimtmečio sunkiųjų krašto puolėjų pastaraisiais metais taip pat vis sunkiau suderina taikiklį iš distancijos, o visi šie ženklai sufleruoja, jog 36-erių veteranas kitą sezoną ne tik bus daugiau atkarpų žaidėjas, bet ir dažniau rungtyniaus penktojo numerio vietoje.

Pliusas: aukštu krepšinio supratimu išsiskiriantys žaidėjai.

Klausimas: ar Rubitas savoje aikštės pusėje galės efektyviai keistis ginamaisiais?

Vidurio puolėjai

Nuotr. Imago Images – Scanpix

Centro pozicijoje „Žalgiris“ šią vasarą įsigijo skambiausią naujoką Joffrey Lauvergne, o šalia jo taip pat komandoje bus Martinas Gebenas bei Marekas Blaževičius. Taip pat atkarpomis penktuoju numeriu rungtyniaujančius matysime tiek Rubitą, tiek Jankūną.

Kalbant apie įspūdingą CV turintį Lauvergne, prancūzo pliusai aiškūs – elitinis atakų užbaigimas pikenrolo situacijose, solidus žaidimas nugara į krepšį bei aukščiausio lygio patirtis.

Vis dėlto kaip ir pliusai, taip ir minusai 28-erių vidurio puolėjo yra ganėtinai ryškūs – Lauvergne pastaruoju metu buvo kamuojamas traumų, o tai lėmė aukštaūgio sulėtėjimą. Dabar 211 cm ūgio atletas yra tapęs tradicinio stiliaus vidurio puolėju, kurį varžovai gynyboje stengiasi atakuoti. 

Visgi jei viskas būtų gerai, apie tokio lygio žaidėją, atvykstantį į „Žalgirį“ savo amžiaus pike, kauniečių fanai galėtų tik pasvajoti. Lietuvos čempionai rizikuoja, tačiau jei prancūzui pavyks išvengti didesnių sveikatos problemų, spėčiau, jog Lauvergne Eurolygoje turės solidžius 12 taškų ir 8 atkovotų kamuolių vidurkius.

Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis aukštaūgio alga Kaune sieks tarp 500-600 tūkst. eurų per sezoną, o žinant, kad šiuolaikiniame krepšinyje tradiciniai vidurio puolėjai nebėra tie žaidėjai, kurie nulemtų rungtynių baigtis, tokią „Žalgirio“ investiciją į šią poziciją galima vertinti dviprasmiškai.

Kitas intriguojantis Kauno klubo tapsezonio pirkinys Blaževičius, nors ir yra ateities projektas, artėjančiais metais taip pat turės įrodinėti, kodėl buvo vertas 120 tūkst. eurų siekiančios išpirkos.

Drąsų sprendimą, palikti Vilniaus „Rytą“ ir persikelti į amžinų varžovų stovyklą, priėmęs 18-metis, nors praėjusį sezoną ne visada spėdavo gynyboje ir taip pat yra panašesnis į tradicinio stiliaus centrą, atrodo, jog vienintelis iš trijų „Žalgirio“ vidurio puolėjų turi potencialo savoje aikštės pusėje gebėti keistis ginamaisiais.

Blaževičiui konkurencinėje dvikovoje stengsis nenusileisti praėjusį sezoną Eurolygoje debiutavęs 25-erių Gebenas.

Ne kartą Jasikevičiaus dėl darbo etikos girtas aukštaūgis jau praėjusį sezoną Eurolygoje kelis kartus suspindėjo, todėl 2020-2021 m. sezone turėtų jaustis dar tvirčiau.

Vis dėlto tai, jog visi trys „Žalgirio“ vidurio puolėjai sunkiai gali gintis perimetre, šią poziciją padaro daugiausiai klausimų keliančią ir bus įdomu stebėti, kaip Schilleriui seksis su tuo tvarkytis.

Pliusas: aukščiausio lygio patirties turintis žaidėjas, pasiekęs savo amžiaus piką.

Klausimas: ar „Žalgiriui“ nepritrūks mobilumo priekinėje linijoje?

Išvada

Nuotr. Imago – Scanpix

Po Jasikevičiaus išvykimo „Žalgiris“ buvo priverstas pakeisti komplektacijos kryptį ir kviestis jau Eurolygos patirties turinčius krepšininkus.

Lietuvos čempionams pavyko prisikviesti tokias pavardes, kokių dar prieš metus galėjai sunkiai tikėtis, tačiau trys didžiausi pirkiniai atvyksta po blankių sezonų, o du iš jų dar ir buvo kamuojami sveikatos problemų.

Kauniečiai rizikuoja, tačiau tokio biudžeto komandos ir turi rizikuoti, siekiant nustebinti turtinguosius Eurolygos klubus.

Dar viena didelė rizika yra ties Schillerio pavarde – labai sunku prognozuoti, kaip G lygoje su nuolat besikeičiančiais žaidėjais dirbusiam strategui pavyks persiorientuoti prie aukštus tikslus stipriausioje Senojo žemyno lygoje keliančio klubo ir kiek tai laiko užtruks.

Žvelgiant į žaidėjų profilius, labai solidžiai atrodo Kauno klubo perimetro grandis gynyboje, tačiau priekinėje linijoje pasigendama mobilumo ir bus įdomu stebėti, kaip treneriams seksis atrasti balansą.

Atsižvelgiant, jog komplektacija vyko pandemijos akivaizdoje, „Žalgiris“ šį tarpsezonį su pirkiniais nustebino ne vieną krepšinio gerbėją ir daugiau jų – iš gerosios pusės, todėl dabar belieka tikėtis, jog sezonas rudenį prasidės pilnu pajėgumu ir greitai gausime atsakymus į visus intriguojančius klausimus.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (34)
x
įdomu bus pamatyti viename viename penkete Dimša, Walkup, Vasturija visi gali žaisti nuo įžaidėjo iki lengvo krašto
2020-08-05
+2
Atsakyti
qww
Dimsa nlb gali zaist lengvu krastu, per mazai jegos pas ji, jis grynas SG zaidejas galintis izaisti kamuoli. Bet aisku, laikinai Sf pozicija gynybiskai gali pridengti.
2020-08-05
-1
Atsakyti
In vino veritas
Didziausias klaustukas tai kabo virs viso Eurolygos sezono. Jei LKL sezonas su didesniais ar mazesniais apribojimais tikrai bus (nebent ivyktu totali koronos apokalipse), tai su Eurolyga gali but rimtu reikalu. O tai jau veda prie kitos didziules problemos - finansu ir biudzeto surinkimo. Neisivaizduoju, kaip Motiejunas ruosiasi tai spresti, bet akivaizdu, kad kazkoki atsargini plana reikia turet, nes dideles dalies biudzeto, kuri surenkama is pajamu uz bilietus, surinkti galimybiu paprasciausiai nebus. Nes arba ziurovu nebus visai, arba ju bus labai ribotas skaicius, todel net abonementai pries sezona greiciausiai isvis nebus platinami, o tai automatiskai reiskia, kad sezono pradzioje nebus garantuotu pinigu klubo saskaitoje. Kas del treneriu ir zaideju, tai del trenerio aisku, kad niekas neaisku. Nes niekas net neisivaizduoja, kokia is tikruju yra ta Schillerio filosofija ir sistema, kadangi G lygoje jis neturejo jokiu galimybiu igyvendint savo idejas, o turejo taikytis prie situacijos. Todel visi zurnalistu parasinejimai, kad bus zaidziama vienaip ar kitaip, yra tik sakem ant vandens rasytos spekuliacijos. Del zaideju. Ideja komplektacijos kaip ir aiski, rizikos neramina, bet jos neisvengiamos. Del Lauvergne galima pilnai sutikt su autoriaus nuomone. Jis cia visiskai iskrenta is konteksto. Zaidejas teoriskai turetu but geras, bet Zalgiriui reikejo judraus, mobilaus centro. O ir jo forma neaisku, kokia bus. Puolime tikekimes susitvarkys, bet gynyboj aiski silpna vieta, per kuria mus ir mus.
2020-08-04
+1
Atsakyti
Anonimas
Px tas Žalgiris. Ryta domina įžaidėjas Josh Gray ir combo gynėjas Tony Wroten, taip pat Jeremy Evans PF pozicija.
2020-08-04
-1
Atsakyti
Kl
didžiaisia intriga, ar eurolyga išvis šiemet bus
2020-08-04
-1
Atsakyti
Anonimas
didziausias klaustukas tai kreivarankis Hayes. ar naujas treneris ir jam duos po 30min zaist su 2tsk vidurkiu.
2020-08-04
-1
Atsakyti
2 2 Jeigu
Dimša geriau nei Riversas ? Vasturia vietoj Ulanovo tada ? Irgi geriau ? 😂
2020-08-04
Atsakyti
djgaffer
Nustebino tikrai su garsiom pavardėm.Rizika yra,bet Motiejūnas vistiek puikiai pasidarbavo.Tik jau norisi,jog Jokubaitis dar daugiau laiko gautų.Ne už kalnų,kai bus pagr.rinktinės PG,tai Žalgiryje juo labiau jau turi gauti daugiau minučių.Ir smagu,kad daug žaidėjų yra.Galės rotuoti dažnai,kai teks žaist dvigubas EL savaites,čia tik pliusas.
2020-08-04
+3
Atsakyti
nu mano supratimu labai rizikuoja Zalgiris, visu pirma finansiskai, nes tikrai neaisku kiek pavyks surinkt lesu; visu antra tiek legionieriu turint, ir dar apsiskelbus kad nera tinkamu lietuviu treneriu, buk malonus ir atitinkamus rezultatus rodyk - nes jei pergaliu nebus, o tarkim perviliotas Blazevicius gal net isvis net i dvyliktuka nepateks, tai gali ir susvyruoti tas "visos Lietuvos komandos" ivaizdis
2020-08-04
+1
Atsakyti
Karolis
Rizikuoja paėmę puikius žaidėjus, bet su didele traumų rizika. Na bet ir sudėtyje 16 žaidėjų. Iškristų Luaverne ir Jankūnas yra Geben, Blaževič. Iškristų Garino, gal net Walkup, Dimša eitų lengvais kraštais žaist. Viskas atrodo pamatuota.
2020-08-04
+6
Atsakyti
Motiejunai
tikiuosi busi vyras ir prisimsi atsakomybe uz trenerio pasirinkima?
2020-08-04
-1
Atsakyti
uz zalgiri
jis atsakomybe prisiima tik tada kai korta paeina, o kai sufailina kaip kadaise su Zorous(atleido su 2 metu kompensacija rugsejo menesi) ar Krapiku tai jam cia tiesiog nieko tokio
2020-08-04
-5
Atsakyti
2minus
du zaidejei ne tuose rogese tai jankunas kuris jau atidirbo ir jokubaitis kuris neuzdirbo buti cia rinktineje tik nesuprantu kam taikyt jiems siltnamiu salygas
2020-08-04
-4
Atsakyti
Gal užtenka lyginti ryta su žalgiriu, baigėsi tie laikai kai rytas turėdavo bent 2 kartus mažesnis biudžeta, dabar žalgirio biudžetas didesnis nei visu LKL komandu, ryto biudžetas netoli lietkabielio. jau daug metu jokia LKL komanda ngali mesti iššukio žalgiriui komandu formavine. Tik traumu atveju gali kilti kažkokia intriga.
2020-08-04
+3
Atsakyti
V Čeponis
Įdomu bus pamatyti pirma Žalgirio ir Ryto susitikima sezone, Rytas manau pirmas rungtynes ims pergale,Žalgiris dar bus nepasiruošes su nauju treneriu.
2020-08-04
-1
Atsakyti
Ne Čeponis
O Rytas su nauju treneriu ir dar nunupirktais legionieriais bus pasiruošęs
2020-08-04
+6
Atsakyti
vilnietis
Sakykit ka norit, bet sveiki Lauvergne ir Garino, Rubitas, Dimša ir Vasturia yra geriau nei Ulanovas, LeDay, Rivers ir Landale. Klausimas tik ar bus sveiki pirmi du ir kokiu siurprizu pateiks naujasis treneris. Sezonas laukia nenuspejamas, tuo idomiau.
2020-08-04
+4
Atsakyti
aha
Atejo geresni,tai jau tikrai o kur isejo tai isvaziavo zaist i mozambiko lygio saliu komandas,nes buvo visiski lavonai
2020-08-04
-1
Atsakyti
:D :D
su perez prasove, o su kiek neprasove? paziurek kokie kontraktai zaideju per tuos 3-4 metus. nuo cempioniu lygos iki eurolygos elito. bet tu geriau zinai, nes turit tokiu kaip cameron bairstow is nba
2020-08-04
+1
Atsakyti
aha
Auksta krepsinio supratima turintis Hayes,jau,kad sitas pervertintas tai nera zodziu,tipo protingas,kalbas greitai ismoksta,cia reikia ne profesoriu,mokslo daktaru aikstej,bet kovotoju,visas jo darbas buvo paleist tritaski gerai jeigu ikrisdavo vienas is penkiu
2020-08-04
-2
Atsakyti
Ai
Tas pats per ta pati,jau tik apsnekejo savo podkastuose apie tai ir vel is naujo ta pati
2020-08-04
Atsakyti
tai
contento reikia
2020-08-04
+1
Atsakyti
uz zalgiri
rizikuot beabejo kad reikia, tik pamatuotai. cia gi pririnko traumu maisu ar pensininku kaip jankunas su milakniu ir visas viltis deda kad jie atlos visa sezona sveiki, o jei visgi gaus trauma? subyres visa delione kaip kortu namelis. o kur dar treneris be jokios rimtesnes patirties? aisku noretusi tiket stebuklais, be logika sako ka kita. ir kas jei sis eksperimentas nepaeis? ar genialusis manageris atsistatydins? aisku kad ne, sakys va dabar mes jau darysim, dabar jau parodysim. nera Zalgiryje jokios atsakomybes uz rezultatus todel ir daro ka nori, vistiek bambaliniai viska suvalgys
2020-08-04
-5
Atsakyti
:D :D
:D :D jo geriausias europos manageris atsistatydins po vieno ne kokio sezono. kaip saras nejudinamas buvo, taip ir paulius. du zalgirio uzauginti elitai
2020-08-04
-3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 34

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.