Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Anthony Daviso ir LeBrono Jameso vedami Los Andželo „Lakers“ (51-15) grįžo į pergalių kelią.

42
40
45%
9/20
12

Franko Vogelio auklėtiniai Orlando burbule 116:108 (24:24, 34:32, 28:20, 30:32) palaužė Jutos „Jazz“ (42-25) krepšininkus. Ši pergalė „Lakers“ klubui taip pat užtikrino pirmąją vietą Vakarų konferencijoje. Pastarąjį kartą „Lakers“ tokį rezultatą užfiksavo 2011-2012 m. sezone.

Nugalėtojų ekipoje ryškiausiai spindėjęs Davisas pelnė 42 taškus (9/20 dvit., 4/8 trit., 12/15 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 1 metimą.

Tuo metu į trigubą dublį pretendavęs LeBronas prie pergalės pridėjo 22 taškus (7/11 dvit., 2/5 trit., 2/2 baudos), 9 rezultatyvius perdavimus, 8 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei blokuotą metimą.

Tai buvo jau 12-asis kartas šiame sezone, kai Jameso ir Daviso duetas pelno 60 arba daugiau taškų. Visais atvejais „Lakers“ šventė pergales.

„Lakers“ į priekį truktelėjo trečiojo kėlinio pabaigoje. Davisas ir Danny Greenas realizavo po dvitaškį, Dionas Waitersas pridėjo taiklias baudas, o Los Andželo ekipa spurtavo 19:2 ir susikrovė 13 taškų persvarą – 86:73.

Panaši persvara laikėsi praktiškai viso ketvirtojo kėlinio metu. Tiesa, likus 2 minutėms iki mačo pabaigos, Mike‘as Conley pelnė 4 taškus paeiliui, o Rudy Gobertas realizavo abi baudas bei sumažino „Jazz“ atsilikimą iki 6 taškų (101:107).

Vis tik Kyle‘as Kuzma bei Davisas atseikėjo po tritaškį ir rungtynių baigtis tapo galutinai aiški – 114:104.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 33 (5/12 dvit., 4/10 trit.), Mike‘as Conley 24 (5/8 dvit., 3/9 trit., 8 rez. perd.), Rudy Gobertas 16 (6/6 dvit., 13 atk. kam.).

„Lakers“: Anthony Davisas 42 (9/20 dvit., 4/8 trit., 12 atk. kam.), LeBronas Jamesas 22 (7/11 dvit., 9 rez. perd., 8 atk. kam.), Dwightas Howardas 11 (4/4 dvit.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 10.

LeBrono Jameso pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (4)
Nepalyginsi Daviso su tuo,koks buvo rungtynėse prieš Raptors.Sužvėrėjo šį kartą ir iš karto komandai daug lengviau kvėpuoti.Nereikia Broniui visko tempti ant savo pečių,nors sužaidė ir vėl galingai.