Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

2018-ųjų 14-asis šaukimas Michaelas Porteris sužaidė geriausias karjeros rungtynes, kurias vainikavo Denverio „Nuggets“ (44-23) pergalė.

37
41
67%
4/6
100%
9/9

„Nuggets“ per pratęsimą 121:113 (23:22, 27:29, 28:30, 31:28, 12:4) palaužė Oklahomos „Thunder“ (41-25) krepšininkus.

Porteris per 44 minutes pelnė 37 taškus (8/10 dvit., 4/6 trit., 9/9 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą.

„Michaelas turi puikų ūgį ir minkštą metimą, todėl jis gali rinkti taškus labai efektyviai. Jis taip pat gali puikiai kovoti dėl kamuolių ir šiandien tai pamatėme“, – auklėtinio pasirodymą komentavo „Nuggets“ strategas Michaelas Malone‘as.

„Tiesiog turiu susikoncentruoti į įnešamą energiją aikštelėje, stengtis gynyboje ir visa kita ateis savaime“, – teigė pats Porteris.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Nikola Jokičius realizavo baudas, o likus 27,2 sekundės Monte Morrisas pridėjo dvitaškį ir išvedė „Nuggets“ į priekį – 107:106.

Tuomet prasidėjo baudų metimų maratonas. Danilo Gallinari bei Morrisas mesdami baudas neklydo ir, likus žaisti 6 sekundėms, „Nuggets“ pirmavo 109:108. Lemiamoje „Thunder“ atakoje Chrisas Paulas išprovokavo Paulo Millsapo pražangą, tačiau patyręs įžaidėjas realizavo tik vieną baudą ir išlygino rezultatą, o susitikimas persikėlė į pratęsimą.

Jo metu suspindo Jokičius, o „Nuggets“ perėmė iniciatyvą. Serbas pelnė 8 taškus paeiliui, o iki susitikimo pabaigos likus 25 sekundėms pataisė savo paties metimą ir taip įtvirtino „Nuggets“ pergalę – 119:113.

Trigubu dubliu pasižymėjęs Jokičius per 39 minutes pelnė 30 taškų (10/16 dvit., 0/5 trit., 10/11 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei 4 sykius suklydo.

„Jis yra geriausias NBA centras ir kai būna agresyvus, nutinka geri dalykai“, – apie Jokičiaus pasirodymą pratęsime sakė „Nuggets“ strategas.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 24 (3/7 dvit., 3/6 trit.), Chrisas Paulas 23 (6/11 dvit., 8 rez. perd.), Danilo Gallinari 20 (4/9 trit.), Abdelis Naderas 13, Luguentzas Dortas 10.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 37 (8/10 dvit., 4/6 trit., 12 atk. kam.), Nikola Jokičius 30 (10/16 dvit., 12 atk. kam., 10 rez. perd.), Paulas Millsapas (5/8 dvit.) ir Monte Morrisas (6/11 dvit.) po 17.