Nuotr.: Summer Bucket League
Nuotr. Summer Bucket League

„Bucket Summer League“ turnyre pirmuoju finalininku tapo VDU komanda, kuri pusfinalyje 68:63 (15:12, 14:17, 20:18, 19:16) įveikė „Synkarb“ krepšininkus.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui VDU turėjo 2 taškų pranašumą (49:47), bet po Vytenio Čižausko dviejų tritaškių ir Pauliaus Soroko tolimo metimo ekipa likus 4,5 minutės atitrūko 7 taškais (58:51).

Netrukus Čižauskas ir Sorokas pelnė po dvitaškį ir VDU persvara likus 1 minutei ir 50 sekundžių pasiekė dviženklę ribą – 66:55.

Visgi Laurynas Samėnas ir Steponas Babrauskas smeigė po tritaškį bei „Synkarb“ deficitas likus 50 sekundžių sumažėjo iki 5 taškų (61:66). Likus 23 sekundėms Lukauskis įkrovė iš viršaus ir savo komandą priartino iki 3 taškų.

VDU komandai išsimetant kamuolį iš už galinės linijos Ąžuolas Tubelis peržengė liniją ir buvo nubaustas technine pražanga, o Paulius Sorokas įmetė baudos metimą. Netrukus Sorokas nuo baudų metimų linijos pridėjo dar vieną tašką ir VDU šventė pergalę.

Nugalėtojams Regimantas Miniotas surinko dvigubą dublį (11 taškų ir 13 atkovotų kamuolių) bei su 21 efektyvumo balu tapo naudingiausiu mačo krepšininku.

Pralaimėjusių gretose Ąžuolas Tubelis per 30 minučių surinko 17 taškų (7/10 dvit., 3/5 baudos), atkovojo 8 kamuolius bei blokavo vieną metimą.

Ąžuolo Tubelio blokas:

Kitame pusfinalyje susikaus „Arotena Oaks“ ir „Royal Decords“. Šios rungtynės prasidės šiandien 20 valandą.

Finalas bus surengtas rytoj, rugpjūčio 5-ąją, 18 valandą.

VDU: Paulius Sorokas 17 (5/8 dvit.), Vytenis Čižauskas 16, Regimantas Miniotas 11 (13 atk. kam.), Rolandas Jakštas 7, Aurimas Urbonas ir Justas Tamulis po 6, Donatas Sabeckis 5 (6 rez. perd.).

„Synkarb“: Ąžuolas Tubelis (7/10 dvit., 8 atk. kam.) ir Mindaugas Lukauskis (4/4 dvit.) po 17, Artūras Jomantas ir Laurynas Samėnas po 8.