Nuotr.: Bucket Summer League
Nuotr. Bucket Summer League

Kėdainiuose vykstančio „Bucket Summer League“ turnyro pusfinalyje dramatišką pergalę šventė „Arotena Oaks“ krepšininkai, kurie 64:56 (21:14, 11:12, 16:15, 16:15) palaužė „Royal Decords“.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus dviem minutėms rezultatas buvo lygus 39:39, bet Eividas Molaščiakas pelnė dvitaškį, Darius Tarvydas pelnė penkis taškus iš eilės, Rolandas Alijevas pridėjo dvitaškį ir „Arotena Oaks“ jau pirmavo 9 taškais (48:39).

Nors „Royal Decors“ spurtavo 9:2 ir priartėjo iki 2 taškų, tačiau iki mačo pabaigos likus pustrečios minutės „Arotena Oaks“ vėl nutolo (57:50).

Tuomet Grantas Vasiliauskas įmetė dvitaškį, Lukas Uleckas surinko keturis taškus iš eilės ir likus 100 sekundžių „Royal Decords“ deficitą sumažino iki minimalaus (56:57).

Svarbiausiais rungtynių taškais pasižymėjo Julius Jucikas, kuris pelnė dvitaškį su pražanga ir savo komandai suteikė 4 taškų persvarą.

„Royal Decors“ suklydo, po to nepataikė, o likus 22 sekundėms jau privalėjo prasižengti. Darius Tarvydas įmetė abi baudas, o po Ulecko netaiklaus tritaškio nugalėtojas buvo aiškus.

Nugalėtojai pataikė net 69,7 proc. dvitaškių (23/33). Julius Jucikas įmetė visus 6 dvitaškius, Darius Tarvydas – visus keturis, Darjušas Lavrinovičius – abu metimus.

Rytoj 18 val. „Arotena Oaks“ finale susitiks su VDU komanda, kuri kitame pusfinalyje 68:63 įveikė „Synkarb“.

„Arotena Oaks“: Darius Tarvydas 15 (4/4 dvit., 4/4 baudos, 8 atk. kam.), Julius Jucikas 13 (6/6 dvit., 6 atk. kam.), Simas Jasaitis (8 atk. kam.), Eividas Molaščiakas ir Rolandas Alijevas po 9.

„Royal Decors“: Arminas Urbutis 18 (6/16 dvit., 2/3 trit.), Lukas Uleckas 11 (1/9 trit.), Danielius Baslykas 9, Arnas Velička 8 (11 atk. kam.).