Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Portlando „Trail Blazers“ (32-38) nemažina apsukų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono atnaujinime.

18
28
19
3

Damiano Lillardo vedamas Portlando klubas 125:115 (27:26, 35:23, 30:38, 33:28) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (45-24) ir Orlande iškovojo trečiąją pergalę iš keturių galimų.

Po šio „Blazers“ laimėjimo dar rimtesni pavojaus signalai suskambo Memfio „Grizzlies“ (32-37) stovykloje – 8-oje vietoje Vakaruose žengianti ekipa dabar turi po lygiai pergalių su tiesioginiais oponentais.

Likus žaisti pusšeštos minutės, P.J. Dozieras tritaškiu išvedė „Nuggets“ į priekį (106:105), tačiau tai buvo paskutinis kartas rungtynėse, kuomet „Blazers“ turėjo vytis savo varžovus.

Portlando klubas pustrečios minutės atkarpą laimėjo 13:2 (118:108), o po šio smūgio „Nuggets“ atsigauti nebesugebėjo.

Per pirmąsias trejas rungtynes Orlande 10 tritaškių iš 30 pataikęs Lillardas šiąnakt buvo sunkiai sulaikomas.

Gynėjas aikštėje praleido 41 minutę ir įmetė 45 taškus, realizuodamas 11 tritaškių iš 18 (2/3 dvit., 11/18 trit., 8/10 baud.) bei taip pakartodamas asmeninį rekordą. Snaiperis taip pat atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei perėmė 3 kamuolius.

„Ilgai nežaidėme rungtynių, todėl pagauti sportinę formą užtrunka laiko. Bet dabar jaučiuosi gerai ir žinojau, kad anksčiau ar vėliau metimai pradės įkristi“, – po rungtynių kalbėjo Lillardas.

Dvikovoje „Blazers“ iš toli atakavo įspūdingu tikslumu – 23 tritaškiai iš 39 bandymų (59 proc.). Puikiu 50 proc. tikslumu iš toli atakavę „Nuggets“ pataikė 14 tritaškių iš 28.

„Nuggets“ gretose trečiąjį mačą paeiliui rezultatyviausias buvo Michaelas Porteris. Puolėjas per 34 minutes pelnė 27 taškus (6/11 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 27 (12 atk. kam.), Torrey Craigas, Masonas Plumlee ir P.J. Dozieras po 13, Monte Morrisas 11, Bolas Bolas 9, Nikola Jokičius 8 (13 rez. perd.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 45 (11/18 trit., 12 rez. perd.), Garry Trentas 27 (7/10 trit.), Jusufas Nurkičius 22, C.J. McCollumas 13.