Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Vis dar dėl antrosios vietos Rytų konferencijoje kovojanti Bostono „Celtics“ (46-23) ekipa pasiekė įspūdingą pergalę.

11
20
11
3

Brado Stevenso auklėtiniai Orlande 122:100 (21:14, 31:23, 39:20, 31:43) sutriuškino Toronto „Raptors“ (49-19) krepšininkus, kurie iki šiol buvo laimėję visas trejas rungtynes. Pergalės atveju Toronto klubas Rytų konferencijoje būtų užsitikrinęs antrąją poziciją.

„Celtics“ jau po dviejų kėlinių turėjo 15 taškų pranašumą (52:37), tačiau po ilgosios pertraukos „Raptors“ buvo pasiųsti į visišką nokdauną.

Gordonas Haywardas pataikė dvitaškį, Jaysonas Tatumas bei Jaylenas Brownas smeigė po tolimą metimą ir spurtą 8:0 surengę Bostono krepšininkai įgijo triuškinamą persvarą – 76:52.

„Celtics“ nemažino apsukų ir trečiąjį ketvirtį užbaigė laimėdami atkarpą 13:0, po kurios skirtumas tarp komandų tapo nepadorus – 91:57. Nepaisant to, Bostono ekipa nesustojo ir ketvirtajame kėlinyje buvo įgijusi net 40 taškų pranašumą – 111:71.

Bostono klubo gretose rezultatyviausiai žaidęs Brownas pelnė 20 taškų (3/6 dvit., 4/8 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Nepaisant užtikrintos pergalės, „Celtics“ strategas galutinio rezultato per daug nesureikšmino.

„Jeigu su jais susitiksime dar kartą, ši pergalė nieko nereikš. Jie – tikrai gera komanda. Manau, kad „Raptors“ prametė nemažai laisvų metimų ir tai tiesiog buvo ne jų vakaras. Mūsų vyrukai sužaidė puikiai, tačiau tai neturės jokios reikšmės po poros savaičių“, – atkrintamąsias omenyje turėjęs sakė Stevensas.

Daugiausia pelno: Jayson Tatum

„Nekenčiu tai pripažinti, tačiau šiandien nieko neišmokau, – teigė „Raptors“ vairininkas Nickas Nurse‘as. – Turbūt vienintelis dalykas, kurį sužinojau, yra tai, jog turime priversti porą vyrukų žaisti geriau.“

Nors Fredas VanVleetas „Raptors“ ekipoje žaidė rezultatyviausiai, tai toli gražu nebuvo geriausias jo vakaras. Gynėjas per 31 minutę įmetė 13 taškų (3/8 dvit., 1/6 trit., 4/6 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir sykį suklydo.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 13 (3/8 dvit., 1/6 trit.), Pascalis Siakamas (4/10 dvit., 1/5 trit.), Kyle‘as Lowry, Rondae Hollis-Jeffersonas (5/6 dvit.) ir Normanas Powellas (4/7 dvit.) po 11, Terence‘as Davisas 10.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 20 (3/6 dvit., 4/8 trit.), Jaysonas Tatumas 18 (5/7 dvit., 2/7 trit.), Kemba Walkeris 17 (4/10 trit.), Bradas Wanamakeris 15 (5/7 dvit.), Danielis Theisas (11 atk. kam.) ir Semi Ojeleye (3/5 trit.) po 11, Robertas Williamsas 10.