Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Majamio „Heat“ su Jimmy Butleriu priešaky pergalingai pradėjo atkrintamųjų seriją.

17
26
3
6

Eriko Spoelstros auklėtiniai 113:101 (27:33, 29:19, 25:28, 32:21) pranoko Indianos „Pacers“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Likus 6 minutėms T.J. Warrenas smeigė tritaškį ir sumažino „Pacers“ deficitą iki trijų taškų (93:96). Vis tik tuomet Tyleris Herro realizavo dvitaškį, o Goranas Dragičius – tritaškį, ir „Heat“ įgijo 8 taškų persvarą (101:93).

Mylesas Turneris atsakė dėjimu, tačiau Jimmy Butleris atseikėjo du tritaškius iš eilės ir, likus 2 min. 29 sek., „Heat“ persvara tapo dviženkle – 107:95. Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei Butleris pridėjo dvitaškį ir rungtynių baigtis tapo galutinai aiški – 111:101.

Šiose rungtynėse Butleris pataikė pirmąjį savo tritaškį nuo kovo 2-osios. Iš viso „Heat“ lyderis per 37 minutes pelnė 28 taškus (6/13 dvit., 2/2 trit., 10/12 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 ir atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 metimus bei suklydo 4 sykius.

„Sušaukiau jam, kad jis mestų kamuolį. Jis išklausė manęs ir pataikė svarbius tritaškius“, – mintimis po rungtynių dalijosi „Heat“ puolėjas Bamas Adebayo.

Indianos ekipa dar pačioje rungtynių pradžioje neteko Victoro Oladipo, kuriam Jae Crowderis sužeidė akį. „Pacers“ strategas Nate‘as McMillanas atskleidė, kad Oladipo netgi buvo išvykęs į ligoninę papildomai apžiūrai.

„Manau, kad šiandien tiesiog nesužaidėme 48 minučių mačo“, – apie rungtynes sakė McMillanas.

Dragičius per 34 minutes pridėjo 24 taškus (5/10 dvit., 4/9 trit., 2/2 baudos), 6 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: T.J. Warrenas (5/13 dvit., 4/5 trit., 8 atk. kam.) ir Malcolmas Brogdonas (5/12 dvit., 1/6 trit., 10 rez. perd.) po 22, Justinas Holiday 11, JaKarras Sampsonas 10 (5/6 dvit.).

„Heat“: Jimmy Butleris 28 (6/13 dvit., 10/12 baudos), Goranas Dragičius 24 (5/10 dvit., 4/9 trit.), Bamas Adebayo 17 (7/14 dvit., 10 atk. kam.), Tyleris Herro 15 (4/4 dvit.).