Majamio „Heat“ ekipa pagerino klubo įmestų tritaškių rekordą pasiekė pusiaukelę pirmajame NBA atkrintamųjų etape.

88%
7/8
100%
3/3

Eriko Spoelstros auklėtiniai Orlando burbule 109:100 (22:24, 29:22, 37:31, 21:23) antrą sykį pranoko Indianos „Pacers“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

„Heat“ iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Goranas Dragičius pelnė 4 taškus paeiliui, Jimmy Butleris realizavo baudas, Bamas Adebayo įkrovė iš viršaus, o Jae Crowderis smeigė tritaškį ir atkarpą 13:4 laimėję „Heat“ susikrovė 16 taškų persvarą – 79:63.

„Pacers“ ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo sumažinę deficitą iki 8 taškų, tačiau užtikrintai tritaškius realizavę Majamio krepšininkai susigrąžino dviženklį pranašumą ir pergalės iš savo rankų nepaleido.

„Heat“ šiame susitikime realizavo 18 tritaškių iš 35 bandymų (51 proc.). 18 tolimų metimų – naujasis „Heat“ tritaškių rekordas atkrintamosiose. Tuo metu Indianos ekipa realizavo 12 tritaškių iš 32 (38 proc.).

Nugalėtojų gretose puikų pasirodymą surengė Duncanas Robinsonas, kuris per 25 minutes pelnė 24 taškus (7/8 trit., 3/3 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo. Gynėjui pritrūko vieno tritaškio iki naujo „Heat“ įmestų tolimų metimų rekordo.

7 tritaškius per vienerias rungtynes taip pat buvo įmetę Mike‘as Milleris (2012 m.) ir Damonas Jonesas (2005 m.).

„Pacers“ šiose rungtynėse labai trūko atsarginių žaidėjų indėlio, kurie surinko viso labo 18 taškų. Majamio ekipos atsarginiai įmetė 30 taškų.

Žvelgiant į istoriją, ši nesėkmė „Pacers“ ekipai nežada nieko gero. „Heat“ ekipa įgijusi 2-0 pranašumą laimėjo visas 14 žaistų serijų. Tuo metu Indianos ekipa 0-2 buvo atsilikusi 11 kartų ir pralaimėjo visas tokias serijas.

„Pacers“: Victoras Oladipo 22 (4/11 trit., 8/8 baudos), Mylesas Turneris (3/3 trit., 8 atk. kam.) ir Malcolmas Brogdonas (2/8 dvit., 2/5 trit., 9 rez. perd.) po 17, T.J. Warrenas 14 (7/10 dvit., 0/5 trit.), Aaronas Holiday 12.

„Heat“: Duncanas Robinsonas 24 (7/8 trit.), Goranas Dragičius 20 (7/14 dvit., 2/4 trit.), Jimmy Butleris 18 (3/10 dvit., 7 atk. kam.), Tyleris Herro 15 (1/6 dvit., 3/8 trit.), Jae Crowderis 10 (2/6 trit.).