Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

NBA čempionų titulą ginantys Toronto „Raptors“ krepšininkai – per žingsnį nuo antrojo atkrintamųjų etapo.

20
28
13
56%
5/9

Nicko Nurse‘o auklėtiniai Orlando burbule 117:92 (24:17, 33:25, 27:26, 33:24) pranoko Bruklino „Nets“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3-0. Ketvirtosios ir galimai paskutinės serijos rungtynės vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį 1 val. 30 min. Lietuvos laiku.

„Raptors“ iniciatyvą perėmė jau pirmoje mačo dalyje. Serge‘as Ibaka realizavo dvitaškį ir tritaškį, dar vieną tolimą metimą pridėjo Terence‘as Davisas, O.G. Anunoby pelnė taškus iš po krepšio, o Kanados ekipa spurtavo 14:3 bei susikrovė 16 taškų persvarą – 38:22.

Carisas LeVertas antrojo kėlinio pabaigoje buvo sumažinęs „Nets“ deficitą, tačiau Fredas VanVleetas su ketvirčio sirena paleido metimą iš „Raptors“ aikštės pusės bei atstatė savo ekipos persvarą iki 15 taškų (57:42).

Po ilgosios pertraukos Bruklino ekipa priartėdavo iki 8-10 taškų ribos, tačiau visais atvejais „Raptors“ sugebėdavo atsakyti bei vėl atstatydavo saugią 15-17 taškų persvarą.

Galutinį tašką Toronto ekipa padėjo ketvirtajame kėlinyje. Davisas pelnė taškus iš po krepšio, Ibaka surinko 5 taškus paeiliui, Normanas Powellas įkrovė iš viršaus, o „Raptors“ laimėjo atkarpą 11:3 bei įgijo 20 taškų pranašumą – 98:78.

Nugalėtojų gretose Pascalis Siakamas per 33 minutes pelnė 26 taškus (9/17 dvit., 2/6 trit., 2/4 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

Puikiai iš toli atakavę „Raptors“ realizavo 18 tritaškių iš 38 (47 proc.). Tuo metu „Nets“ pataikė 16 tolimų metimų iš 51 (31 proc.).

„Raptors“: Pascalis Siakamas 26 (9/17 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.), Fredas VanVleetas 22 (6/10 trit.), Serge‘as Ibaka 20 (5/9 dvit., 3/3 trit., 13 atk. kam.), Kyle‘as Lowry (10 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Normanas Powellas (2/4 trit.) po 11.

„Nets“: Tyleris Johnsonas 23 (5/9 trit.), Carisas LeVertas 15 (3/8 dvit., 3/6 trit.), Chrisas Chiozza 14 (3/5 trit.), Timothe‘as Luwawu-Cabarrotas 10 (1/7 dvit., 2/11 trit.).