Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Los Andželo „Clippers“ užtikrinta pergale pradėjo NBA Vakarų konferencijos pusfinalio seriją.

29
30
79%
11/14
3

Kawhi Leonardo vedamas Los Andželo klubas 120:97 (31:31, 38:20, 22:16, 29:30) susitvarkė su Denverio „Nuggets“ ir serijoje iki 4 pergalių išsiveržė į priekį – 1-0.

Dar trečiadienį septintąsias serijos rungtynes su Jutos „Jazz“ žaidę „Nuggets“ krepšininkai prieš „Clippers“ atsilaikė tik pirmąsias 15 mačo minučių, po kurių rezultatas buvo lygus – 36:36.

Rungtynių lūžis įvyko per 9 minučių atkarpą antrajame kėlinyje, kurią „Clippers“ laimėjo 33:15 ir įgijo triuškinamą persvarą – 69:51.

Po pertraukos „Nuggets“ trumpam buvo pavykę sumažinti deficitą iki 14 taškų (60:74), tačiau „Clippers“ spurtavo 17:2 ir mačo likimas tapo aiškus – 91:62.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Leonardas per 29 minutes įmetė 29 taškus (11/14 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Leonardui geriausiai talkinęs Paulas George'as per 33 minutes pasižymėjo 19 taškų (4/6 dvit., 2/7 trit., 5/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Denverio ekipoje su 15 taškų (6/12 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.) rezultatyviausiai žaidė Nikola Jokičius. Serbas per 30 minučių taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Clippers“ šiose rungtynėse pataikė net 57,1 proc. metimų iš žaidimo (48 iš 84). „Nuggets“ realizavo 42,2 proc. visų savo metimų (35 iš 83).

Mačas nesusiklostė serijoje su „Jazz“ spindėjusiam Jamalui Murray. Kanadietis aikštėje praleido 33 minutes ir per jas pelnė 12 taškų, realizavęs 3 dvitaškius iš 7 bei 2 tritaškius iš 8.

Antrosios serijos rungtynės įvyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 29 (11/14 dvit.), Paulas George'as 19, Marcusas Morrisas 18 (4/5 trit.), Montrezlas Harrellas 15, Lou Williamsas 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 15 (6/12 dvit.), Paulas Millsapas 13 (9 atk. kam.), Monte Morrisas, Jamalas Murray (2/8 trit.) ir Jerami Grantas po 12.