Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Vakarų konferencijos reguliariojo sezono geriausia komanda Los Andželo „Lakers“ antrąjį NBA atkrintamųjų etapą pradėjo pralaimėjimu.

36
28
75%
9/12
64%
9/14

Kalifornijos komanda nesustabdė Jameso Hardeno ir 97:112 (28:29, 27:34, 24:22, 18:27) suklupo prieš Hjustono „Rockets“ bei serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1.

Nugalėtojams Hardenas per 34 minutes pelnė 36 taškus. Snaiperis pataikė 9 dvitaškius iš 14, 3 tritaškius iš 6 ir 9 baudas iš 12, taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo ekipa tokiu pačiu scenarijumi pradėjo ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalį, kuomet pirmąjį mačą pralaimėjo prieš Portlando „Trail Blazers“. Tada „Lakers“ tai buvo vienintelė nesėkmė serijoje.

Po pirmojo kėlinio „Lakers“ nė karto nebuvo priekyje.

Ketvirtąjį kėlinį „Rockets“ pradėjo atkarpa 16:3 ir likus 7 minutėms įgijo 19 taškų pranašumą (101:82), kurio užteko tam, kad ekipa pasiektų pergalę.

Nors ir verčiasi su kur kas žemesne priekine linija, Hjustono komanda kovą dėl kamuolių laimėjo 53-47.

„Nesvarbu, koks aukštas tu esi. Jeigu turi širdį ir esi kovotojas, tu gali būti aikštėje“, – sakė Hardenas.

„Rockets“ įmetė 60 proc. dvitaškių (25/42) ir 36 proc. tritaškių (14/39), o „Lakers“ – 53 proc. dvitaškių (24/45) ir 29 proc. tritaškių (11/38).

Pralaimėjusių komandoje Anthony Davisas per 37 minutes pelnė 25 taškus (9/14 dvit., 1/2 trit., 4/4 baudos), taip pat atkovojo 14 kamuolių ir blokavo 3 metimus.

„Lakers“ žvaigždė LeBronas Jamesas per 37 minutes pridėjo 20 taškų (5/8 dvit., 2/7 trit., 4/5 baudos), atkovojo 8 kamuolius, komandos draugams kamuolį sėkmingai asistavo 7 kartus bei 4 kartus suklydo.

„Lakers“ gretose pirmąsias rungtynes nuo kovo mėnesio sužaidė 34-erių 185 cm ūgio įžaidėjas Rajonas Rondo, kuris pelnė 8 taškus (1/4 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Krepšininkas liepos viduryje per treniruotę susilaužė dešinės rankos nykštį ir negalėjo žaisti iki Vakarų konferencijos pusfinalio starto.

„Lakers“: Anthony Davisas 25 (9/14 dvit., 14 atk. kam., 3 bl.), LeBronas Jamesas 20 (8 atk. ka., 7 rez. perd.), Alexas Caruso 14, Danny Greenas 10, Kyle'as Kuzma ir Rajonas Rondo po 8.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (9/14 trit., 3/6 trit., 9/12 baudos), Russellas Westbrookas 24 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Ericas Gordonas 23, Austinas Riversas 10, Jeffas Greenas 7.