Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Jamalo Murray ir Nikola Jokičiaus traukiama Denverio „Nuggets“ rungtynėse nė karto neatsiliko ir NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje 110:101 (44:25, 28:31, 17:21, 21:24) susitvarkė su Los Andželo „Clippers“.

26
34
18
80%
4/5

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 1-1. Trečiosios serijos rungtynės vyks naktį iš pirmadienio į antradienį 4 val. ryte.

Prieš dvi dienas Los Andželo komanda Denverio krepšininkus sutriuškino 120:97.

„Mes buvome visiškai kitokia komanda“, – antrąjį mačą su pirmuoju palygino „Nuggets“ treneris Michaelas Malone'as.

Nugalėtojams kanadietis Murray surinko 27 taškus (7/13 dvit., 3/8 trit., 4/5 baudos) bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pirmose rungtynėse buvome pavargę, išėjome prislopę, išsekę, nepataikėme savo metimų“, – prisiminė Murray.

Jokičiaus sąskaitoje buvo 26 taškai (6/12 dvit., 4/5 trit., 2/2 baudos), 18 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokai.

„Esu kantrus, nes negaliu greitai bėgti. Tai mano vieninitelis variantas“, – paklausus, kodėl žaidžia taip kantriai, po mačo atsakė Jokičius.

Pralaimėjusių gretose Kawhi Leonardas surinko 13 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus, bet iš žaidimo pataikė tik 4 metimus iš 17 bei suklydo 4 kartus.

Leonardas iš pastarųjų 28 rungtynių atkrintamosiose 27 kartus buvo pelnęs bent 20 taškų. Šių metų atkrintamosiose puolėjas mažiausiai buvo įmetęs 29 taškus.

„Mes anksti išsikasėme 20 taškų duobę, – pažymėjo Leonardas. – Negalime to daryti, bet turime įvertinti ir „Nuggets“. Jie buvo labai agresyvūs abiejose aikštės pusėse, žaidė gerai, todėl ir laimėjo rungtynes.“

Gimimo vieta: Kanada

Denverio krepšininkai mače iškart šovė į priekį ir tuoj pat susikrovė dviženklę persvarą (12:2), o pirmojo kėlinio pabaigoje jau turėjo 21 taško pranašumą (44:23).

Per kėlinį pelnius 44 taškus „Nuggets“ pakartojo savo sezono rekordą. Tai – antras rezultatyviausias Denverio klubo kėlinys komandos atkrintamųjų istorijoje. 1985 metų gegužės 14-ąją ekipą per ketvirtąjį kėlinį į Los Andželo „Lakers“ krepšį įmetė 47 taškus.

Rekordinė „Nuggets“ persvara buvo 23 taškai (54:31). Savo deficitą iki vienženklės ribos „Clippers“ sumažino ketvirtajame kėlinyje (86:91), bet „Nuggets“ atsakė spurtu 10:0 bei rungtynių pabaigoje šventė užsitikrintą pergalę.

Mačo pabaigoje dėl dviejų techninių pražangų iš aikštės buvo išvarytas Patrickas Beverley.

„Clippers“: Paulas George'as 22 (8 atk. kam.), Ivica Zubacas 15 (9 atk. kam.), Kawhi Leonardas (4/17 metimai, 10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Lou Williamsas (0/6 trit.) po 13, Marcusas Morrisas 11, Montrezlas Harrellas ir JaMychalas Greenas (11 atk. kam.) po 10.

„Nuggets“: Jamalas Murray 27 (6 rez. perd.), Nikola Jokičius 26 (4/5 trit., 18 atk. kam.), Paulas Millsapas ir Gary Harrisas po 13, Michaelas Porteris 11 (7 atk. kam.), Monte Morrisas 10.