Nuotr.: Baskonia
Nuotr. Baskonia

Lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ komanda draugiškose rungtynėse išbarstė didžiulį pranašumą, tačiau galop iškovojo pergalę. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai 91:87 (21:15, 24:16, 26:21, 20:35) įveikė Burgoso „San Pablo“ ekipą.

Nugalėtojų gretose Rokas Giedraitis mačą pradėjo starto penkete ir per 27 minutes pelnė 4 taškus (2/6 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tris kartus prasižengė, išprovokavo 1 pražangą, prarado vieną kamuolį, gavo bloką ir surinko -2 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis žaidė 6,5 minutės ir įmetė 1 tašką (1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, kartą prasižengė, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 3 naudingumo balus.

Po trečiojo kėlinio „Baskonia“ buvo priekyje 71:52, tačiau paskutinį ketvirtį Burgoso krepšininkai laimėjo 15 taškų persvarą ir nugalėtojas išsisprendė tik lemiamu metu.

Tonye Jekiri dėjimas:

Kitas rungtynes „Baskonia“ žais artėjantį savaitgalį, kuomet Tenerifėje stos į kovą Supertaurės varžybose. Pusfinalyje ekipa susitiks su „Barcelona“.

„Baskonia“: Alecas Petersas 22 (6/9 dvit.), Zoranas Dragičius (3/3 trit.), Luca Vildoza (8/8 baudų) ir Tonye Jekiri (11 atk. kam.) po 15, Ilimane Diop 9.

„San Pablo“: Thadas McFaddenas 20 (6/6 baudų), Dejanas Kravičius 13 (6 atk. kam.), Alexas Barrera, Omaras Cookas (5 rez. perd.), Kennethas Hortonas ir Xavi Rabaseda (6/6 baudų) po 8.