Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Mažeikių „Ereliai“ sužaidė antrąsias rungtynes pasiruošimo etape prieš „Gargždų“ komandą ir iškovojo pergalę rezultatu 97:85 (23:11, 25:20, 27:27, 22:27).

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Nuo pat pirmųjų minučių „Ereliai“ atrodė lyg ant sparnų ir pirmavo beveik visas rungtynes. Trečiajame kėlinyje šovę į priekį Mažeikių krepšininkai įgijo rekordinę 32 taškų persvarą.

„Gargždai“ dar bandė sugrįžti į rungtynes, kuomet ketvirtajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 13 taškų. Vis dėlto „Ereliai“ nepalūžo, spurtavo 15:0, susikrovė saugų pranašumą ir pergalingai užbaigė rungtynes.

„Ereliai“: Danielis Baslykas 16 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Dominykas Bučas 16, Augustinas Venckus 16, Benjaminas Ayre 15, Ernestas Naruševičius 14 (7 atk. kam.), Karolis Sapiega 12 (13 atk. kam., 5 rez. perd.), Andrius Gaidys 5, Arminas Bergaudas 3, Robertas Žibikas taškų nepelnė.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 23, Modestas Kumpys 20, Deividas Anužis 13.