Nuotr.: FIBA Champions league
Nuotr. FIBA Champions league

Jono Mačiulio atstovaujamos komandos žygis Graikijos Supertaurėje baigėsi pusfinalyje. Atėnų AEK po permainingos kovos 88:98 (23:25, 21:20, 21:24, 21:31) krito prieš Patrų „Promitheas“.

35-erių 200 cm ūgio Mačiulis per 25 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/4 trit., 3/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, dukart pažeidė taisykles ir surinko 22 naudingumo balus.

Antrajame kėlinyje po Mačiulio dvitaškio su pražanga AEK turėjo 10 taškų pranašumą (33:23), tačiau geriau ketvirčio pabaigą sužaidę „Promitheas“ krepšininkai priartėjo iki 3 taškų (43:46).

Trečiajame kėlinyje Jonas Mačiulis įmetė du tritaškius, o po antrojo tolimo šūvio AEK buvo priekyje 3 taškais (64:61).

Iki mačo pabaigos likus 7 minutėms AEK dar turėjo 4 taškų pranašumą (77:73), bet pralaimėjo atkarpą 0:13. Varžovų spurtą nutraukė dar vieną tritaškį įmetęs Mačiulis, bet „Promitheas“ surengė atkarpą 10:0 ir mačo nugalėtojas tapo aiškus.

Kitame pusfinalyje susitiks Atėnų „Panathinaikos“ ir Atėnų „Peristeri“.

„Promitheas“: Ianas Milleris 24 (5/6 trit.), Michalis Lountzis 21 (7/11 metimai, 6 atk. kam.), Charalampos Giannopoulos 19 (5/7 trit.), Dimitrios Agravanis 14 (7 atk. kam.).

AEK: Jonas Mačiulis 20 (3/4 trit.), Yanickas Moreira 19 (8 atk. kam.), Tyrese'as Rice'as 18 (5 rez. perd.), Keithas Langfordas 14 (1/7 dvit., 2/4 trit., 6/10 baudos).