Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Vaidas Kariniauskas prieš buvusį savo klubą sužaidė karjeros LKL rungtynes, o jo vedamas Kėdainių „Nevėžis“ (2-0) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) išliko nepralaimėjęs.

Kėdainiškiai savo aikštėje 76:70 (25:16, 17:14, 19:18, 15:22) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (0-2), kuris lieka be pergalių.

Kariniausko vedami šeimininkai įvykius aikštėje diktavo nuo pirmųjų mačo minučių ir greitai įgijo dviženklį pranašumą (25:14), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 12 taškų – 42:30.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir 34-ąją minutę Justo Tamulio tritaškis padidino „Nevėžio“ persvarą iki 18 taškų (71:53), tačiau tuomet darbo ėmėsi Paulius Valinskas.

Valinskas pelnė 12 „Lietkabelio“ taškų paeiliui, Vytenis Lipkevičius pridėjo baudos metimą ir šeimininkų pranašumas ištirpo iki 6 taškų – 65:71.

Vis dėlto paskutinėmis minutėmis kėdainiškiai stabilizavo įvykius aikštėje, o tašką rungtynėse padėjo tikslūs Kariniausko baudų metimai (76:70).

Rezultatyviausias karjeros rungtynes LKL sužaidęs Kariniauskas nugalėtojams per 31 minutę pelnė 26 taškus (5/9 dvit., 3/10 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus. Krepšininkas dar iki pertraukos spėjo pelnyti 19 taškų.

Iki šiol geriausi gynėjo karjeros pasirodymai LKL buvo užfiksuoti su „Lietkabelio“ marškinėliais – 17 taškų ir 27 naudingumo balai.

„Lietkabelio“ neišgelbėjo puikus Valinsko pasirodymas – 20 taškų (0/3 dvit., 4/8 trit., 8/9 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 6 išprovokuotos pražangos ir 20 naudingumo balų.

„Nevėžis“: Vaidas Kariniauskas 26 (3/10 trit., 7/7 baud., 5 rez. perd., 7 išpr. praž., 28 naud. bal.), Julius Kazakauskas 12 (7 atk. kam., 6/7 baud., 6 kld., 20 naud. bal.), Panagiotis Kalaitzakis 11, Justas Tamulis 9.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 20 (8/9 baud., 20 baud.), Troy Barniesas 12, Kyle'as Vinalesas 11 (5/16 met., 5 kld., 2 naud. bal.), Gytis Masiulis 10 (7 atk. kam.).