Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Lietuviškoji Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-0) pasirodymą Europos taurėje pradėjo pergale. Be Manto Kalniečio žaidusi ekipa namuose 89:72 (17:21, 23:24, 22:12, 27:15) įveikė Antverpeno „Telenet Giants“ (0-1).

19
30
2
78%
7/9

Mindaugas Kuzminskas prie pergalės per 20,5 minutės pridėjo 7 taškus (2/7 dvit., 3/5 baudų), dukart suklydo, išprovokavo 4 pražangas, sykį pažeidė taisykles bei surinko 1 naudingumo balą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Lokomotiv“ turėjo tik 1 taško persvarą (65:64), bet tuomet spurtavo 11:0 ir pabėgo iki 76:64 bei iškovojo pergalę.

Jevgenijaus Pašutino treniruojamą Krasnodaro klubą į priekį vedė Alanas Williamsas, kuris per 30 minučių įmetė 19 taškų (6/12 dvit., 7/9 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Rezultatyviau už jį žaidė tik 21 tašką pelnęs Jordanas Crawfordas (5/9 dvit., 3/7 trit., 2/3 baudų).

„Lokomotiv“: Jordanas Crawfordas 21 (8/16 metimų), Alanas Williamsas 19 (9 atk. kam., 30 naud. bal.), Willas Cummingsas 17 (7/10 metimai).

„Telenet Giants“: Kennethas Smithas 15 (10 rez. perd.), Stephaunas Branchas 13, Davidas Dudzinsky 12.