Nuotr.: „BasketNews.lt“/D. Lukšta
Nuotr. „BasketNews.lt“/D. Lukšta

Rimui Kurtinaičiui su Maskvos srities „Chimki“ (0-1) nepavyko pergalingai startuoti Eurolygoje.

16
18
75%
6/8
3

Namuose žaidęs Rusijos klubas po atkaklios kovos 76:78 (17:24, 22:17, 23:18, 14:19) pripažino Atėnų „Panathinaikos“ (1-0) pranašumą.

Likus žaisti 4 minutes, Jordanas Mickey išvedė šeimininkus į priekį (73:71), tačiau tuomet „Chimki“ įstrigo puolime, o Ioannio Papapetrou dvitaškis su pražanga išvedė „Pao“ į priekį – 78:73.

Prasidėjus paskutinei minutei Marcusas Fosteris padidino svečių pranašumą iki 5 taškų (78:73), tačiau netrukus Dairis Bertans smeigė tritaškį, o „Pao“ ataka buvo nesėkminga.

Vis dėlto gynyboje kamuolį atkovoję „Chimki“ krepšininkai per 5 sekundes nesugebėjo suregzti logiškos atakos ir desperatiškas Beranio tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Šiose rungtynėse „Chimki“ vertėsi be Stefano Jovičiaus, Aleksejaus Švedo, Erricko McCollumo ir Grego Monroe paslaugų. „Panathinaikos“ žaidė be Pierre'o Jacksono, Aarono White'o ir Howardo Sant-Rooso.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Papapetrou per 33 minutes pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 0/6 trit., 4/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 18 naudinugmo balų.

Antrajame ture „Chimki“ namuose priims Kauno „Žalgirį“.

„Chimki“: Devinas Bookeris 15 (6/11 dvit.), Dairis Bertans 14, Jordanas Mickey 12, Viačeslavas Zaicevas 11.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 16 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Konstantinos Mitoglou 12, Benas Bentilas 11, Eleftherios Bochoridis 10.