Vangiai startavusi Prienų „CBet“ (2-2) pirmojo kėlinio pabaigoje atsilikinėjo 12 taškų deficitu, tačiau komandą greitai prikėlė karjeros pasirodymą surengęs Regimantas Miniotas.

28
40
69%
11/16
14

Kapitonas dar iki ilgosios pertraukos surinko 20 taškų, o antroje dvikovos pusėje iniciatyvą perėmę Manto Šerniaus auklėtiniai 94:87 (16:27, 29:25, 24:14, 25:21) po atkaklios kovos palaužė „Šiaulius“ (0-4).

Fantastiškai žaidęs Miniotas per 31 minutę iš viso įmetė 28 taškus (11/16 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 14 kamuolių ir surinko net 40 naudingumo balų. Visi šie rodikliai – naujieji 24-erių puolėjo karjeros rekordai.

Saulės miesto ekipa sužaidus vos 24 sekundes prarado Ryaną Andersoną, kuris besigrumdamas su Miniotu sutrenkė kelį ir krito ant parketo.

Amerikietis iš karto susiėmė už kairės kojos bei bauginančiai klykė iš skausmo. Jam galimai plyšo kryžminiai raiščiai. Krepšininkas areną paliko neštuvų pagalba.

Andersonas per pirmąsias trejas rungtynes rinko po 14,6 taško ir 8,6 atkovoto kamuolio.

Prieniškių įžaidėjas Marquisas Wrightas pridėjo 25 taškus (8/12 dvit., 3/4 trit.), iš kurių 19 sumetė po ilgosios pertraukos.

Antano Sireikos auklėtiniai trečiojo kėlinio pradžioje pirmavo devyniais taškais (54:45), bet tuomet Wrighto įkvėpti šeimininkai spurtavo net 19:2 ir perlaužė rungtynes (64:56).

„Šiauliai“ LKL lieka vieninteliai dar nepasiekę pergalės.

„CBet“: Regimantas Miniotas 28 (14 atk. kam., 40 naud. bal.), Marquisas Wrightas 25 (6 kld.), Mindaugas Sušinskas 13, Egidijus Dimša 12.

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 20 (11 rez. perd.), Denisas Krestininas 17, Martynas Varnas 14, Aurimas Urbonas (7 kld.) ir Andy Van Vlietas (13 atk. kam.) – po 13.

Traumos momentas nuo 5:30 min.: