Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Kauno „Žalgirio-2“ ekipa pirmosiose Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) rungtynėse davė rimtą kovą Prienų „CBet“ krepšininkams.

16
28
8
5

Ilgą laiką pirmavę Arvydo Gronskio auklėtiniai tik paskutinėmis minutėmis namuose 84:87 (25:16, 13:26, 29:19, 17:26) nusileido Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubui.

Į kitą etapą pateks komanda, po dvejų tarpusavio rungtynių turėsianti geresnį įmestų ir praleistų taškų santykį. Antrasis mačas spalio 27-ąją vyks Prienuose.

Trečiąjį ketvirtį „Žalgirio“ dubleriai laimėjo 29:19 ir prieš patyrusius varžovus įgijo 6 taškų pranašumą – 67:61.

Vis dėlto „CBet“ krepšininkai, skaičiuojant su trečiojo ketvirčio pabaiga ir ketvirtojo pradžia, surengė spurtą 13:0 ir išsiveržė į priekį – 72:67.

Nors atrodė, kad Manto Šerniaus auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir prieš atsakomąsias rungtynes įgis apčiuopiamą pranašumą, tačiau Karolio Babušio vedama „Žalgiris-2“ ekipa vėl sugebėjo išsiveržti į priekį (82:81), likus žaisti pusantros minutės.

Tiesa, mačo pabaigoje Marquiso Wrighto ir Regimanto Minioto tandemas leido Prienų klubui išnešti sveiką kailį prieš jaunesnius varžovus bei įgyti trapų pranašumą prieš antrąsias rungtynes.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Wrightas per 28 minutes pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 0/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo bei surinko 13 naudingumo balų.

Tuo metu tolimais metimais varžovus skriaudęs 20-metis „Žalgirio“ dublerių gynėjas Babušis per 23 minutes įmetė 23 taškus (3/3 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Karolis Babušis 23 (5/8 trit., 23 naud. bal.), Paulius Murauskas 17 (8 atk. kam.), Giedrius Bergaudas ir Vitalijus Kozys po 8.

„CBet“: Marquisas Wrightas 18 (6/11 dvit., 5 rez. perd.), Regimantas Miniotas 16 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. bal.), Mindaugas Sušinskas 12, Justinas Jogminas 10.