Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) pirmosios rungtynės tarp Utenos „Juventus“ ir Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujančios Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ baigėsi lygiosiomis 74:74 (20:12, 24:22, 7:18, 23:22).

11
15
100%
6/6
6

Atsakomoji dvikova Utenoje įvyks spalio 20-ąją.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Utenos ir vedami Gintauto Matulio per pirmąjį kėlinį susikrovė 10 taškų persvarą (20:10), o antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir Žydrūno Urbono auklėtiniai tvirtai laikė iniciatyvą – 44:34.

Vis dėlto Povilo Šakinio kariauna pasiduoti neketino ir po pertraukos surengė spurtą. Žygimantas Šimonis pelnė greitus 8 taškus iš eilės, o marijampoliečių sėkmingą atkarpą 14:2 taikliu dvitaškiu užbaigė Tautvydas Kliučinykas (48:46).

Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos, Martynas Gecevičius smeigė du tritaškius paeiliui ir „Juventus“ įgijo 5 taškų pranašumą (67:62), tačiau šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir nors lemiamoje atakoje Rokas Stankevičius iš po krepšio atakavo netaikliai, rungtynių arbitrai netrukus taškus įskaitė, nes „Juventus“ puolėjas Žygimantas Skučas pažeidė taisykles ir lietė krepšio konstrukciją.

Uteniškių gretose naudingiausiai rungtyniavo Crawfordas. Gynėjas aikštėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Šeimininkams 16 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.) įmetė Stankevičius, kuris dar atkovojo 6 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

„Juventus“ ekipai šiandien negalėjo padėti naujokas Jamelas Artisas. Lietuvoje pasikeitus reikalavimams legionieriui nebuvo išduotas leidimas palikti saviizoliacijos vietą.

„Juventus“: Martynas Gecevičius 15 (3/6 trit.), Bryantas Crawfordas ir Ignas Vaitkus (6 atk. kam.) po 12, Gintautas Matulis 11, Žygimantas Skučas ir Julius Jucikas po 8.

Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 16 (6/8 dvit., 6 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 13 (3/8 trit., 5 kl.), Šarūnas Beniušis 11 (6 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 10 (2/8 trit., 6 rez. perd.), Edvinas Jazukevičius 9 (6 atk. kam.)

Atrinkti (0) Visi (8)
pabaisa
NKL = LKL
2020-10-06
-1
Jonas
kai jau pamatė, kad nieko nebus, reikėjo rungtynių gale Vaitkui vėl pamosuoti alkūnėm, o po to dramatiškai kristi kaip numirusiam, gal būtų teisėjai varžovui nesportinę davę ir išgelbėję vėl kaip su cbet :D
+3
jeigu rungtynese skelbia lygiasas tada tokio sudo net neverta ziureti. Draugisku rungtyniu lygio turnyrelis.
2020-10-06
-1
Kkk
Kiekvienais metais toks pat formatas, su dvieju rungtyniu bendru santykiu. Kas cia sudina, tai tik tavo supratimas apie krepsini ;)
2020-10-06
+4
Spec_Naz
Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Crawfordas. kaip suprast? taigi lygiai baigė, kokie dar nugalėtojai? :D