Miuncheno „Bayern“ (1-1) klubui pergalei pasiekti pakako vieno idealiai sužaisto kėlinio.

14
23
60%
3/5
6

Andrea Trinchieri auklėtiniai svečiuose 90:72 (21:27, 31:9, 19:18, 19:18) susitvarkė su Berlyno ALBA (0-2) ekipa.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame ketvirtyje. Nickas Weileras-Babbas ir Wade‘as Baldwinas realizavo po dvitaškį, Nihadas Dedovičius bei Weileras-Babbas smeigė po tritaškį, o „Bayern“ spurtavo 16:0 bei susikrovė dviženklę persvarą – 39:29.

Miuncheno ekipa antrąjį kėlinį laimėjo 31:9 ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdama 16 taškų pranašumą (52:36). Per likusią rungtynių dalį ALBA rimčiau užsikabinti nesugebėjo ir Bavarijos klubas šventė užtikrintą pergalę.

„Bayern“ ekipoje naudingiausiai žaidęs Vladimiras Lučičius pelnė 14 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit., 3/5 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 23 naudingumo balus.

ALBA: Marcusas Erikssonas 15 (3/6 trit.), Jaysonas Grangeris 10, Simone Fontecchio 9.

„Bayern“: Nickas Weileris-Babbas 15 (3/4 trit.), Vladimiras Lučičius (3/4 trit.) ir Wade‘as Baldwinas (6/8 dvit.) po 14, Jalenas Reynoldsas 12 (5/8 dvit.).