Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Utenos „Juventus“ (3-1) „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iškovojo trečiąją pergalę. Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 106:98 (24:20, 33:26, 23:23, 26:29) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ (1-3).

22
29
9
67%
6/9

Antrajame kėlinyje uteniškiai turėjo įgiję rekordinę – 24 taškų persvarą (49:25). Tačiau per antrąjį kėlinį dzūkams šiek tiek pavyko sušvelninti skirtumą ir ketvirčio pabaigoje po Martyno Zigmantavičiaus dvitaškio „Dzūkija“ turėjo 11 taškų deficitą (46:57).

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko išlaikyti iniciatyvą, ketvirčio pabaigoje Vytautas Šulskis metimu iš po krepšio atstatė savo ekipos pranašumą iki 11 taškų ir po 30 grynojo žaidimo minučių „Juventus“ buvo priekyje (80:69)

Paskutiniame rungtynių kėlinyje svečiai vis bandė perlaužti rungtynes ir po Zigmantavičiaus dvitaškio priartėjo iki 6 taškų (85:91), tačiau Julius Jucikas pelnė 6 taškus iš eilės ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus (102:91).

Šiose rungtynėse Nikolos Vasilevo auklėtiniai prametė net 13 baudos metimų ir juos realizavo vos 62 procentų taiklumu (21 iš 34).

Nugalėtojų gretos naudingiausiai žaidė Julius Jucikas, kuris per 24 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

„Dzūkijos“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Artūras Jomantas. Puolėjas per 34 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Juventus“: Julius Jucikas 22, Martynas Gecevičius 20 (5 rez. perd., 25 naud. bal.), Žygimantas Skučas ir Ignas Vaitkus – po 12, Bryantas Crawfordas, Marius Runkauskas ir Mindaugas Kupšas – po 10.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 23 (10 išpr. praž., 27 naud. bal.), Kristupas Žemaitis (9 rez. perd., 26 naud. bal.) ir Simas Jasaitis – po 15, Tadas Rinkūnas 14, Matas Jucikas 13.