Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Tomo Dimšos atstovaujamas Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (2-1) klubas patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos taurėje. Tragiškai antrąjį kėlinį sužaidę (9:22) Porfi Fisaco auklėtiniai išvykoje 68:84 (20:20, 9:22, 15:19, 24:23) nusileido Liublianos „Cedevita Olimpija“ (1-2) komandai.

18
25
67%
6/9
100%
3/3

Rungtynes starto penkete pradėjęs Dimša per 23 ant parketo praleistas minutes pelnė 9 taškus (3/7 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir tiksint paskutinėms jo sekundėms šeimininkų gynėjas Jaka Blažičius dvitaškiu su pražanga išlygino rezultatą bei po pirmųjų 10 minučių švieslentėje degė lygus rezultatas (20:20)

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet Liublianos ekipa spurtavo ir pelnė 11 taškų be atsako. Šią atkarpą taikliu tritaškiu užbaigė Kendrickas Perry (31:20).

Likusį laiką „Cedevita Olimpija“ išsaugojo pranašumą ir po 20 grynojo žaidimo minučių 42:29 pirmavo šeimininkai.

Trečiajame kėlinyje Juricos Golemaco auklėtiniai dar labiau padidino persvarą (61:44) ir likęs rungtynių laikas tapo formalumu.

„Cedevita Olimpija“ į pergalę vedė Jarrodas Jonesas. Centras per 24 minutes pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvus Jacobo Wiley žaidimas. Amerikietis per 31 minutę pelnė 15 taškų (4/9 dvit., 1/1 trit., 4/5 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Herbalife Gran Canaria“: Jacobas Wiley 15 (9 atk. kam.), Tomas Dimša 9 (3/7 trit.), Andrew Albicy 8 (7 rez. perd.), Stanley Okoye 7.

„Cedevita Olimpija”: Jarrodas Jonesas 18 (9 atk. kam.), Kendrickas Perry 15 (5 rez. perd.), Roko Leni Ukičius 14, Jaka Blažičius 13, Rionas Brownas 12.