Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Šarūnas Jasikevičius pergalingai grįžo prie „Barcelonos“ (2-1) vairo. Lietuvio vadovaujama Katalonijos sostinės ekipa Eurolygos išvykos mače 71:66 (16:19, 17:16, 21:9, 17:22) įveikė „Valencia“ (2-1), kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas.

15
23
7
2

Jasikevičius praėjusios savaitės Eurolygos rungtynes su Sankt Peterburgo „Zenit“ praleido dėl koronaviruso, o jį pavadavo asistentas Tomas Masiulis. Visgi prieš šios savaitės dvikovas treneris sulaukė neigiamų koronaviruso testų rezultatų.

Trečiajame kėlinyje „Valencia“ pirmavo 44:43, bet „Barca“ ketvirtį užbaigė spurtu 11:0 ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje spurtas buvo pratęstas iki 16:0 (59:44).

Dar likus 3 minutėms ir 46 sekundėms „Barcos“ pranašumas buvo 12 taškų, bet tuomet Nikola Kaliničius smeigė du tritaškius paeiliui ir „Valencia“ priartėjo iki 60:66.

Visgi rimčiau pakovoti dėl pergalės šeimininkai nesugebėjo – „Barcelonai“ nesutrukdė net ir dvi netaiklios Nicko Calatheso baudos.