Rimas Kurtinaitis galų gale buvo įleistas į Ispaniją, tačiau tai jo auklėtinių neišgelbėjo.

100%
4/4
75%
3/4

Be pergalių liekanti Maskvos srities „Chimki“ (0-3) išvykoje 85:94 (25:25, 16:24, 16:21, 28:24) nusileido Sergio Llullo vedamam Madrido „Real“ (1-2) klubui, kuriam tai buvo pirmoji pergalė naujajame Eurolygos sezone.

32-ejų Llullas per 23 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 3/4 trit., 4/4 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 26 naudingumo balus.

Pastarąjį kartą ispanas geresnes rungtynes sužaidė 2017-ųjų gegužę, kuomet dvikovoje su Stambulo „Fenerbahče“ pelnė 28 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, surinko 32 naudingumo balus ir taip surengė geriausią karjeros pasirodymą Eurolygoje.

„Real“ atitrūko po ilgosios pertraukos. Walteris Tavaresas surinko 4 taškus iš eilės, Alberto Abalde atseikėjo tritaškį, o Tavaresas pridėjo dar vieną dvitaškį ir Madrido ekipos persvara tapo dviženklė – 58:47.

Šeimininkai mačo baigtį galutinai nusprendė ketvirtajame kėlinyje. Trey Thompkinsas pelnė 4 taškus paeiliui, Jaycee Carrollas smeigė tolimą metimą ir „Real“ įgijo 14 taškų pranašumą (77:63).

„Chimki“ dar buvo sumažinę deficitą iki dešimties taškų, bet „Real“ per likusią susitikimo dalį į duobę neįkrito ir užtikrintai užbaigė rungtynes bei šventė pergalę.

Kurtinaitis šiose rungtynėse ir toliau vertėsi itin ribota sudėtimi. „Chimki“ ekipai vis dar nepadėjo koronavirusu sergantys Janis Timma, Jordanas Mickey, Gregas Monroe, Maksimas Baraškovas, Jevgenijus Voronovas bei traumuoti Aleksejus Švedas, Dairis Bertans, Stefanas Jovičius ir karantine tebesantis Errickas McCollumas.

Dėl šios priežasties progos debiutuoti sulaukė 20-metis Vladislavas Šarapovas bei tokio paties amžiaus Ivanas Jevstignejevas.

Tuo metu geriausiai pralaimėjusių ekipoje žaidęs Viačeslavas Zaicevas surengė karjeros pasirodymą ir per 29 minutes pelnė 21 tašką (7/11 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

Įžaidėjas iš Rusijos šiame mače pagerino pelnytų taškų, rezultatyvių perdavimo ir naudingumo balų karjeros rekordus Eurolygoje.

„Real“: Sergio Llullas 21 (23 min., 4/5 dvit., 3/4 trit.), Nicolas Laprovittola 19 (5/7 trit., 7 rez. perd.), Trey Thompkinsas 18 (6/8 dvit.), Walteris Tavaresas 11 (4/7 dvit.).

„Chimki“: Devinas Bookeris 22 (36 min., 7/14 dvit.), Viačeslavas Zaicevas 21 (7/11 dvit., 9 rez. perd., 26 naud. bal.), Jonas Jerebko 18 (36 min., 7/12 vit., 1/5 trit., 9 atk. kam.), Vladislavas Odinokovas 11.