Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Berlyno ALBA (1-3) Eurolygoje iškovojo pirmąją pergalę. Aito Garcia Reneseso auklėtiniai svečiuose pateikė sensaciją 93:88 (17:19, 30:32, 21:14, 25:23) įveikdami Maskvos CSKA (2-2).

11
18
9
83%
5/6

Berlyno klubas pirmąjį kartą istorijoje Eurolygoje nugalėjo CSKA. Prieš tai pirmąsias penkerias tarpusavio dvikovas laimėjo Maskvos klubas.

CSKA neišgelbėjo nuo suolo pakilusių Mike'o Jameso ir Willo Clyburno duetas, pelnęs 52 taškus. Jamesas per 33 minutes įmetė 27 taškus (7/10 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 5 kartus.

Clyburnas per 30 minučių pridėjo 25 taškus (5/8 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.) ir 4 atkovotus kamuolius.

Šiose rungtynėse į CSKA rikiuotę grįžo koronavirusu sirgęs Nikola Milutinovas. Jis per 7,5 min. pelnė 4 taškus (4/6 baudos), atkovojo 1 kamuolį bei išprovokavo 4 pražangas.

Trečiajame kėlinyje CSKA buvo priekyje 60:53, bet tuomet ALBA spurtavo 24:7 ir likus žaisti 7 minutėms pirmavo 10 taškų persvara (77:67).

Clyburnas surinko 4 taškus iš eilės, Jamesas pelnė dvitaškį ir likus pusketvirtos minutės CSKA priartėjo iki 78:80.

Bolomboy blokas:

Tuomet ALBA patempė penkis taškus iš eilės pelnęs Maodo Lo (85:79).

Prasidėjus paskutinei minutei Clyburnas įmetė dvitaškį ir CSKA deficitą sumažino iki 85:87.

Visgi Luke'as Sikma įmetė dvitaškį, pridėjo du baudų metimus ir likus 13 sekundžių ALBA pranašumas siekė 6 taškus (91:85).

Nikita Kurbanovas dar pataikė tritaškį, bet Lo likus 3 sekundėms atsakė taikliomis baudomis (93:88) ir įtvirtino ALBA pergalę.

ALBA gretose naudingiausiai žaidė Luke'as Sikma, kurio sąskaitoje per 31,5 min. buvo 11 taškų (3/6 dvit., 5/6 baud.), 9 sugriebti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 1 blokas ir 18 efektyvumo balų.

CSKA: Mike'as Jamesas 27 (7/10 dvit., 4/8 trit., 6 rez. perd.), Willas Clyburnas 25 (5/8 dvit., 4/6 trit.), Tornikė Šengelija 9, Darrunas Hilliardas 8.

ALBA: Simone Fontecchio 20, Maodo Lo 15, Marcusas Erikssonas 13, Peytonas Siva 12, Luke'as Sikma 11 (9 atk. kam., 5 rez. perd.).

Jtk
cska jau kurias rungtynes ant Clyburn ir James laikosi. Shengelia ir Hillard dar įsibėgės. Manau, kad gerų atkarpų šį sezoną turės Voigtman ir Milutinov. Taip kad palaukim kol įpusės sezonas.
2020-10-16
+3
Slove
mike james sprendimu priemimas rungtyniu pabaigose yra tiesiog super retardiskas. Cska su James kaip pagrindiniu pg tikrai eurolygos nelaimes