Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Aaronas Harrisonas aidint sirenai įmetė tritaškį ir Pirėjo „Olympiakos (3-1) klubui padovanojo pergalę Eurolygoje. Graikijos klubas namie 85:82 (15:22, 29:18, 25:26, 16:16) triumfavo prieš Tel Avivo „Maccabi“ (1-3).

16
21
8
1

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 4 sekundėms rezultatas buvo lygus (82:82), o kamuolys priklausė „Olympiakos“ krepšininkams. Jį iš už užribio išmetė Harrisonas, kuris netrukus susigrąžino kamuolį į savo rankas ir smeigė tolimą pergalingą tritaškį.

Prieš pat Harrisono pergalingą šūvį, iki mačo pabaigos likus 7,6 sek., „Maccabi“ komandoje tritaškiu rezultatą išlygino Scottie Wilbekinas.

Pirėjo klubas iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės. Jis tik pirmose rungtynėse pripažino Kauno „Žalgirio“ laimėjimą.

Visą ketvirtąjį kėlinį vyko itin atkakli kova, o pirmaujanti ekipa pasikeitė septynis kartus.

Pergalingas rungtynių metimas:

„Olympiakos“: Hassanas Martinas 16 (8/9 dvit., 8 atk. kam.), Aleksandras Vezenkovas 14 (4/5 trit.), Aaronas Harrisonas 12 (2/4 trit.), Vassilis Spanoulis 11, Octaviusas Ellisas 8 (4/4 dvit.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 18, Othello Hunteris 15 (7/8 dvit., 7 atk. kam.), Elijah Bryantas ir Chrisas Jonesas po 12, Oz Blayzeris 10.

Rungtynių apžvaga:

Hunterio dėjimas:

Hunterio skrydis:

F
Gerai, kad žalgiris laimėjo prieš oly, nes tokios formos oly gali bet ką patiest