Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Trečiąją pergalę pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre iškovojo Milano „AX Armani Exchange“ (3-1) klubas, kuris po atkaklios kovos namie 78:70 (10:19, 21:23, 23:13, 24:15) palaužė Madrido „Real“ ekipą (1-3).

25
37
100%
8/8
7

Po dviejų kėlinių ispanai turėjo 11 taškų persvarą (42:31), tačiau trečiajame Ettore Messinos auklėtiniai atkuto ir prieš lemiamą ketvirtį po Michaelo Rollo dvitaškio aidint sirenai sumažino skirtumą iki minimumo (54:55)

Rollo metimas su trečiojo kėlinio sirena:

Lemiamo ketvirčio pradžioje Milano krepšininkai surengė spurtą 12:2 ir po Shavono Shieldso tolimo šūvio įgijo 9 taškų pranašumą (66:57).

Sėkminga atkarpa atsakė ir karališkasis klubas. Trey Thompkinsas ir Facundo Campazzo smeigė po tritaškį, Gabrielis Deckas pridėjo dėjimą ir likus 3 minutėms „Real“ sumažino atsilikimą iki minimumo (65:66).

Decko dėjimas:

Netrukus Shieldsas pelnė dvitaškį, Riccardo Moraschini smeigė tolimą metimą ir likus pusantros minutės šeimininkai nutolo (74:67).

Kitoje atakoje Sergio Llullas smeigė tritaškį (70:74), Sergio Rodriguezas atsakė dviem taškais (76:70), o svečiams užpulti nepavyko. Galiausiai Rodriguezas taikliais baudų metimais įtvirtino Milano ekipos pergalę (78:70).

Tavareso blokas:

Italų gretose ryškiausiai žibėjo Rodriguezas. El Chacho per 24 minutes pelnė 25 taškus (4/5 dvit., 3/6 trit., 8/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

„AX Armani Exchange“: Sergio Rodriguezas 25 (7 rez. perd.), Shavonas Shieldsas 19 (4/7 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam), Luigi Datome 9, Kalebas Tarczewskis 8, Riccardo Moraschini 7.

„Real“: Trey Thompkinsas 15 (3/6 trit.), Alberto Abade 14 (3/4 trit., 4 atk. kam.), Jeffery Tayloras 9 (3/3 trit.), Sergio Llullas 8 (1/5 dvit., 2/6 trit., -1 naud. bal.), Nicolas Laprovittola 7.