Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Antrajame ketvirtyje 32 taškus surinkęs Panevėžio „Lietkabelis“ (4-2) LKL pirmenybėse pasiekė triuškinamą pergalę.

22
28
9
83%
10/12

Be Kyle'o Vinaleso besivertę Nenado Čanako auklėtiniai namų susitikime 101:76 (17:18, 32:14, 25:22, 27:22) nepaliko vilčių „Šiaulių“ (0-6) klubui, kurio gretose debiutavo Mindaugas Lukauskis ir karjerą gaivinantis Gediminas Orelikas.

Dėl kelio problemų pustrečių metų nežaidęs Orelikas dvikovą pradėjo startiniame penkete ir septyniais netaikliais metimais (0/2 dvit., 0/5 trit.) iš žaidimo.

30-metis pirmuosius taškus galiausiai pelnė trečiajame kėlinyje, kada šeštuoju bandymu iš toli kamuolys skrodė tinklelį.

Per 28 minutes jis iš viso surinko 5 taškus (0/3 dvit., 1/8 trit., 2/3 baud.), 9 rezultatyvius perdavimus, 1 atkovotą kamuolį, išprovokavo 5 pražangas ir užfiksavo 6 balų naudingumą.

Nuo suolo pakilęs 41-erių Lukauskis žaidė 19 minučių, įmetė 10 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit.), išdalino 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei surinko 9 naudingumo balus.

Šiauliečiai minimaliai pirmavo po pirmojo kėlinio – 18:17, tačiau antrajame ketvirtyje nesulaikė šeimininkų. „Lietkabelis“ 10-ies minučių atkarpą laimėjo net 32:14 ir nurūko į priekį – 49:32.

Vinalesas nerungtyniavo dėl kelio skausmų.

Šeštąjį kartą per tiek pat turų pralaimėję „Šiauliai“ lieka turnyrinės lentelės dugne.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 22 (9 atk. kam.), Margiris Normantas 15 (6 rez. perd.), Gytis Masiulis 13 (8 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas – po 12, Marinas Maričius 11.

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 20, Arminas Urbutis 11, Mindaugas Lukauskis 10.