Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Pirmąją pergalę naujame FIBA čempionų lygos sezone iškovojo Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario „Dinamo“ (1-0) klubas.

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai namuose 93:84 (20:12, 24:18, 25:29, 28:29) nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ ekipą (0-1).

Nugalėtojų gretose solidžiai rungtyniavo Eimantas Bendžius. Starto penkete dvikovą pradėjęs lietuvis per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/3 trit.,), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Susitikimą geriau pradėjo italai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje po Vasilije Pušicos taiklaus dvitaškio susikrovė 10 taškų persvarą (20:10).

Williamso dėjimas:

Antrajame ketvirtyje šeimininkai dar labiau nutolo, kai surengė galingą spurtą (18:7) ir po Marco Spissu tolimo šūvio įgijo 19 taškų pranašumą (38:19).

Jeigu trečiajame kėlinyje buvo galima matyti apylygę kovą (65:55), tai rungtynių nugalėtojas išsisprendė per paskutines 10 minučių.

Likus 7 minutėms Ragipas Ataras dvitaškiu priartino „Galatasaray“ iki 8 taškų (67:75), tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė Sasario ekipa. Likus 2 minutėms Justinas Tillmanas ir Filipas Kruslinas pelnė po dvitaškį, taip įtvirtindami „Dinamo“ pergalę (89:77).

Ataro dėjimas:

Nugalėtojų gretose įspūdingą pasirodymą surengė Spissu. Atakų organizatorius per 37 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo (1/2 dvit., 6/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius ir surinko 33 naudingumo balus.

„Galatasaray“ ekipoje pirmuoju smuiku griežė Brockas Motumas. Buvęs žalgirietis per 34 minutes pelnė 24 taškus (4/7 dvit., 3/4 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino kitas puikiai pažįstamas krepšininkas Alexas Hamiltonas. Dalį 2018-2019 metų sezono Utenos „Juventus“ ekipoje praleidęs gynėjas per 33 minutes pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Dinamo“: Marco Spissu 22 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Justinas Tillmanas 17 (8/12 dvit., 7 atk. kam.), Miro Bilanas 16 (9 atk. kam), Filipas Kruslinas 11, Eimantas Bendžius ir Vasilije Pušica po 9.

„Galatasaray“: Brockas Motumas 24 (7 atk. kam.), Darylas Maconas 20 (3/5 trit.), Alexas Hamiltonas 19 (6/7 dvit.), Ragipas Ataras ir Yitiras Arslanas po 9.