Nuotr.: Ž. Vingelis/BC Prienai
Nuotr. Ž. Vingelis/BC Prienai

Dar vienas įspūdingas rungtynes Betsafe – LKL (LKL) pirmenybėse sužaidęs Regimanto Minioto ir Marquiso Wrighto tandemas atvedė Prienų „CBet“ (4-3) į ketvirtąją pergalę.

24
37
17
75%
6/8

Manto Šerniaus auklėtiniai namuose 81:74 (17:16, 25:17, 19:14, 20:27) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (1-6) ir grįžo į pergalių kelią.

Nors prieniškiai visų rungtynių metu užtikrintai žygiavo link pergalės ir 38-ąją minutę turėjo 14 taškų persvarą (76:62), Artūro Jomanto ir Kristupo Žemaičio vedami svečiai kilo į lemiamą šturmą ir likus minutei komandas skyrė tik 6 taškai – 71:77.

Vis dėlto kitoje atakoje Miniotas pelnė du taškus ir išsklaidė atsiradusią intrigą – 79:71.

Galingą dvigubą dublį surinkęs Miniotas nugalėtojams per 34 minutes pelnė 24 taškus (9/15 dvit., 0/4 trit., 6/8 baud.), atkovojo 17 ir perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 37 naudingumo balus.

Aukštaūgiui puikiai talkino Wrightas – 21 taškas (6/14 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos ir 21 naudingumo balas per 29 minutes.

Alytiškių gretose puikų pasirodymą surengė Jomantas – 20 taškų (8/13 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 8 išprovokuotos pražangos ir 25 naudingumo balai.

„CBet“: Regimantas Miniotas 24 (9/15 dvit., 17 atk. kam., 37 naud. bal.), Marquisas Wrightas 21 (6/14 dvit., 5 rez. perd., 21 naud. bal.), Mindaugas Sušinskas 13.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 20 (8/13 dvit., 25 naud. bal.), Matas Jucikas 16, Kristupas Žemaitis 14 (7 rez. perd., 22 naud. bal.), Tadas Rinkūnas 10.