Rimas Kurtinaitis pagaliau sulaukė didžiosios dalies savo krepšininkų pagalbos, o lietuvio auklėtiniai stratego nenuvylė.

80%
4/5
83%
5/6

Maskvos srities „Chimki“ (1-5) namuose 83:77 (19:22, 25:18, 14:17, 25:20) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-3) ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone.

Didžiausią indėlį į pergalę įnešė debiutines rungtynes sužaidęs Errickas McCollumas.

Amerikietis pelnė 23 taškus (3/5 dvit., 4/5 trit., 5/6 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

McCollumas 22 taškus pelnė antroje rungtynių pusėje.

Viso susitikimo metu rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau „Chimki“ į priekį truktelėjo ketvirtojo kėlinio viduryje. Iš pradžių Janis Timma smeigė tolimą metimą, o kitoje atakoje dar vieną tritaškį pridėjo Errickas McCollumas ir šeimininkų persvara šoktelėjo iki 8 taškų – 74:66.

Po šio epizodo „Crvena Zvezda“ paprašė minutės pertraukėlės, tačiau nesugebėjo užpulti trijose atakose paeiliui. Tuo metu McCollumas smeigė dar vieną tolimą metimą ir likus kiek daugiau nei 2 minutėms „Chimki“ įgijo dviženklę persvarą – 77:66.

Aleksejus Švedas prie pergalės pridėjo 15 taškų (2/3 dvit., 1/7 trit., 8/8 baudų), 12 rezultatyvių perdavimų, 4 atkovotus kamuolius ir 24 naudingumo balus.

„Chimki“ ekipai šiame susitikime vis dar nepadėjo Stefanas Jovičius ir Sergejus Monia.

„Chimki“: Errickas McCollumas 23 (3/5 dvit., 4/5 trit., 25 naud. bal.), Aleksejus Švedas 15 (1/7 trit., 8/8 baudos, 12 rez. perd., 24 naud. bal.), Jordanas Mickey 11 (11 atk. kam.).

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 18 (3/8 dvit., 1/6 trit., 9/9 baudos, 7 atk. kam.), Johnny O‘Bryantas 14 (3/4 trit.), Torrianas Waldenas 11.