Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Antrąją pergalę Turkijos krepšinio čempionate iškovojo Kęstučio Kemzūros ir Šarūno Vasiliausko atstovaujamas Izmiro „Petkim Spor“ (2-4) klubas, kuris namuose 83:64 (19:12, 21:20, 18:20, 25:12) sutriuškino Stambulo „Galatasaray“ (2-4) ekipą.

Gimimo vieta: Australija

Prie Izmiro komandos pergalės svariai prisidėjo Vasiliauskas. Įžaidėjas per 22 minutes pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

„Petkim Spor“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Ianas Hummeris. Puolėjas per 33 minutes pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo.

Hummeriui talkino Alpas Karahanas, pelnęs 10 taškų. 9 pridėjo Ege'as Araras, 8 – Yigitcanas Turna.

„Galatasaray“ gretose pirmuoju smuiku griežė 17 taškų pelnęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Alexas Hamiltonas. Johnathanas Williamsas pridėjo 14 taškų ir 6 atkovotus kamuolius, 12 – buvęs žalgirietis Brockas Motumas.