Tomas Dimša sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o jo atstovaujama Las Palmo „Gran Canaria“ (4-1) iškovojo dar vieną pergalę Europos taurėje.

25
28
55%
6/11
100%
3/3

Porfirio Fisaco auklėtiniai namuose 98:83 (30:24, 21:28, 28:20, 19:11) pranoko Patrų „Promitheas“ (2-3) krepšininkus ir pasiekė antrąjį laimėjimą paeiliui.

Dimša per 27 minutes pelnė 17 taškų (1/3 dvit., 5/8 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, užsidirbo 4 asmenines pražangas, sykį suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Gynėjas visus savo taškus įmetė per pirmuosius du kėlinius ir buvo realizavęs 5 tolimus metimus iš 6 bandymų.

Šeimininkai į priekį pabėgo ketvirtajame kėlinyje. Fabio Santana surinko 7 taškus paeiliui, Matthew Costello pridėjo dvitaškį, o „Gran Canaria“ laimėjo atkarpą 14:4 bei įgijo 15 taškų pranašumą – 93:78.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodęs Stanley Okoye pelnė 25 taškus (2/3 dvit., 6/11 trit., 3/3 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Gran Canaria“: Stanley Okoye 25 (6/11 trit., 28 naud. bal.), Tomas Dimša 17 (5/8 trit.), Matthew Costello 16 (6/9 dvit., 10 atk. kam.), Fabio Santana 12.

„Promitheas“: Eleftherios Mantzoukas 24 (6/6 trit.), Nikola Radičevičius 16, Vangelis Mantzaris 13.