Maskvos CSKA (4-3) Eurolygoje iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

100%
7/7
67%
4/6

Puikiai iš toli pirmoje mačo dalyje atakavę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 89:83 (24:24, 27:18, 14:16, 24:25) susitvarkė su Atėnų „Panathinaikos“ (2-3).

Svečiai pabėgo antrajame kėlinyje, kai 5 minučių atkarpą laimėjo 20:3 ir įgijo 17 taškų persvarą – 46:29.

Nors trečiajame kėlinyje graikams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki trijų taškų (52:55), 34-ąją minutę komandas jau skyrė 16 taškų (78:62) ir šio deficito „Pao“ panaikinti nesugebėjo.

CSKA iš pirmųjų 12 tritaškių pataikė 9, o iš viso mače įmetė 12 tolimų metimų iš 30 bandymų (40 proc.). Šeimininkai dvikovoje dar geriau atakavo iš toli – 11 tritaškių iš 21 (52,4 proc.).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Willas Clyburnas. Amerikietis per 27 minutes pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 7/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 19 (4/5 trit., 23 naud. bal.), Ioannis Papapetrou 13, Aaronas White'as 11, Eleftherios Bochoridis ir Georgios Papagiannis po 10.

CSKA: Willas Clyburnas 15 (7/7 baud., 20 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 14, Danielis Hackettas 13, Mike'as Jamesas 10.