Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Svečiuose dominavusi Jonavos „CBet“ (5-1) komanda pratęsė pergalingą žygį NKL čempionate.

24
28
6
56%
5/9

Tomas Delininkaitis susmeigė penkis tritaškius, o Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Molėtuose 97:74 (18:20, 33:13, 24:23, 22:18) nepasigailėjo vietos „Ežerūno-Atleto“ (1-4).

Jonaviečiai įsisiautėjo antrajame kėlinyje, kurį Delininkaitis uždarė dviem tolimais metimais, „CBet“ iš viso per ketvirtį surinko 33 taškus ir į rūbinę išėjo pirmaudama triuškinamai 51:33.

38-erių Delininkaitis per 27 minutes pelnė 24 taškus (2/2 dvit., 5/9 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 4 kartus suklydo ir įsirašė 27 naudingumo balus.

Molėtų komanda suklydo net 28 kartus, kai Jonavos ekipa – 15.

„CBet“ iš toli įmetė 9 iš 26 metimų (34 proc.), o šeimininkai 5 iš 14 (35 proc.).

Jonavos komandos gretose pirmąsias rungtynes šį sezoną žaidęs Aurimas Urbonas rungtyniavo 25 minutes, įmetė 4 taškus (0/2 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius bei įsirašė 19 naudingumo balų.

Evaldas Džiaugys per 34 minutes iš žaidimo realizavo vos 3 metimus iš 16 ir surinko 11 taškų.

„Ežerūnas-Atletas“: Rokas Mačiulis 13, Deividas Keburys 12, Ignas Juškevičius (12 atk. kam., 5 kld.) ir Evaldas Džiaugys (3/15 metimai) – po 11.

„CBet“: Tomas Delininkaitis 24 (5/9 trit.), Darius Tarvydas 17, Laimonas Kisielius 16, Gediminas Žalalis 13 (8 atk. kam.), Ignas Labutis 10.