Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Kahlilo Thomaso vedama „Šilutė“ (3-2) Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) grįžo į pergalių kelią.

24
34
13
86%
12/14

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai namuose 98:78 (27:19, 22:17, 25:20, 24:22) užtikrintai susitvarkė su Vilniaus „Perlo Energijos“ (2-4) krepšininkais, kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Thomasas per 34 minutes pelnė 24 taškus (12/14 dvit., 0/1 trit., 0/1 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 4 sykius suklydo bei surinko 36 naudingumo balus.

„Šilutė“ rungtynes perlaužė po ilgosios pertraukos. Solo šou surengęs Thomasas pelnė 8 taškus paeiliui, Valdas Vasylius pridėjo dvitaškį, o Mindaugas Stašys smeigė tritaškį ir atkarpą 13:6 laimėję šilutiškiai įgijo 19 taškų pranašumą – 62:43.

Apsukų nemažinę šeimininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:3 ir po taiklaus Gabrielio Kingo tolimo metimo susikrovė triuškinamą persvarą – 84:59.

„Šilutė“: Kahlilas Thomasas 24 (12/14 dvit., 13 atk. kam., 36 naud. bal.), Herkus Kumpys (4/6 dvit.) ir Valdas Vasylius (4/6 dvit.) po 17, Mindaugas Stašys 15 (3/7 trit.), Gabrielis Kingas 11 (3/6 trit.).

„Perlas Energija“: Andreas Kalogiros 16 (5/6 dvit., 8 atk. kam.), Martynas Pacevičius 13 (4/11 dvit.), Jokūbas Rubinas 12 (4/7 dvit., 1/5 trit.).