Nuotr.: ZUMA PRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMA PRESS – Scanpix

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (7-2) įsibėgėja – ketvirtadienį Eurolygoje 103:67 buvo sutriuškinta Berlyno ALBA, o šį vakarą pasiekta užtikrinta pergalė ir vietiniame fronte.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Katalonijos klubas svečiuose 92:78 (25:14, 23:13, 24:25, 20:26) pranoko Madrido „Estudiantes“ (4-6) ekipą, kuriai atstovauja Dovydas Giedraitis.

„Barcelonai“ visuose turnyruose tai buvo ketvirtoji pergalė paeiliui ir aštuntasis laimėjimas per pastaruosius 9 susitikimus.

Tarp rezultatyviausių pralaimėtojų gretose buvęs Giedraitis per 20 minučių pelnė 9 taškus (1/3 dvit., 2/4 trit., 1/1 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, užsidirbo 3 ir išprovokavo 1 pražangą bei surinko 4 naudingumo balus.

„Barcelona“ iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje. Alexas Abrinesas bei Nikola Mirotičius atseikėjo po tritaškį, Artiomas Pustovijus pridėjo dvitaškį ir svečių persvara pasiekė dviženklę ribą – 22:10.

Antrajame ketvirtyje Thomas Heurtelis realizavo dvitaškį, Kyle‘as Kuricas smeigė tolimą metimą, Pustovijus pridėjo dar vieną metimą iš po krepšio, o „Barca“ spurtavo 12:0 bei įgijo triuškinamą pranašumą – 42:17.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas ir Jasikevičiaus kariauna dar ketvirtajame kėlinyje turėjo 20 taškų persvarą (82:62), tačiau šeimininkai dvikovos pabaigoje sugebėjo sumažinti deficitą.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodęs Pustovijus per 22 minutes pelnė 18 taškų (6/8 dvit., 6/11 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 8 pražangas bei surinko 21 naudingumo balą.

„Estudiantes“: Alecas Brownas 19 (5/9 trit.), Johnas Robersonas 16 (4/9 trit., 24 naud. bal.), Aleksa Avramovičius 12.

„Barcelona“: Artiomas Pustovijus 18 (6/8 dvit., 23 naud. bal.), Rolands Šmits 15 (1/5 trit., 8/8 baudos), Nikola Mirotičius 14 (4/4 trit.), Pierre‘as Oriola 11 (5/6 dvit.).