Priverstinė trijų savaičių pertrauka „Gargždų“ (4-0) ekipos iš vėžių neišmušė.

100%
6/6
71%
5/7

Eriko Kubiliaus auklėtiniai svečiuose 92:77 (16:24, 27:15, 28:20, 21:18) palaužė Vilniaus „Perlą Energiją“ (2-5) ekipą, kuriai tai buvo penktasis pralaimėjimas paeiliui. Savo ruožtu Gargždų klubas iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

Svečiai į priekį truktelėjo po ilgosios pertraukos. Jonas Dumašius realizavo baudos metimą, Oskaras Pleikys bei Modestas Kumpys pridėjo po dvitaškį, o Mantas Ruikis smeigė tritaškį ir Gargždų ekipa įgijo dviženklį pranašumą – 61:50.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Ruikis pataikė dar vieną tolimą metimą, savąjį tolimą metimą pridėjo Kumpys ir gargždiškiai įgijo triuškinamą persvarą (77:59). Per likusį laiką „Gargždai“ išlaikė dviženklę persvarą bei įsirašė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose puikų pasirodymą surengė Ruikis, kuris per 29 minutes pelnė 25 taškus (2/5 dvit., 5/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Perlas Energija“: Martynas Pacevičius 18 (6/9 dvit., 9 atk. kam.), Justas Šukelis 15 (4/6 dvit.), Andreas Kalogiros 13, Adas Šimonis 12 (3/6 dvit.).

„Gargždai“: Mantas Ruikis 25 (5/7 trit., 28 naud. bal.), Oskaras Pleikys 20 (9/11 dvit.), Modestas Kumpys 14 (4/8 dvit., 2/6 trit., 9 atk. kam.).