Nuotr. BNS

Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (5-2) patyrė apmaudžią nesėkmę Vieningoje lygoje.

Daugiausia pataiko: Alan Williams

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 85:89 (16:18, 24:20, 24:23, 17:20, 4:8) nusileido Saratovo „Avtodor“ (4-2) krepšininkams.

Pratęsimą šeimininkams išplėšė Drew Gordonas, likus sekundei pataikęs tritaškį (81:81), o papildomoje atkarpoje „Lokomotiv“ sustojo puolime ir per ją, pelnę 4 taškus, pripažino varžovų pranašumą.

Solidžias rungtynes Krasnodaro ekipoje sužaidė Kuzminskas – 14 taškų (4/8 dvit., 1/4 trit., 3/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 15 naudingumo balų per 37 minutes.

Kalnietis šioje dvikovoje per 34 minutes įmetė 3 taškus (0/4 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.

Fantastiškai nugalėtojų gretose rungtyniavo buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Gordonas. Amerikietis per 36 minutes įmetė 27 taškus (7/10 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir surinko 37 naudingumo balus.

„Avtodor“: Drew Gordonas 27 (15 atk. kam., 37 naud. bal.), Gianas Clavellas 24, Željko Šakičius 13 (9 atk. kam.).

„Lokomotiv“: Willas Cummingsas 29 (7 kld.), Alanas Williamsas 17 (13 atk. kam., 29 naud. bal.), Kevinas Hervey 15 (8 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 14 (5 rez. perd.).