Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Svarbiausiu rungtynių metu idealiai sužaidusi Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (2-6) Eurolygos mače svečiuose 88:83 (19:27, 25:20, 19:20, 25:16) įveikė arti dvigubo dublio buvusio Artūro Gudaičio atstovaujamą Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-2).

19
23
83%
5/6
100%
6/6

Gudaitis per 21 minutę pelnė 10 taškų (4/8 dvit., 2/3 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, užsidirbo 2 blokus, dukart suklydo, prasižengė penkis kartus, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 12 naudingumo balų.

Jau po dviejų kėlinių Gudaitis buvo įmetęs 10 taškų (4/7 dvit., 2/3 baudų) ir sugriebęs 5 kamuolius.

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms po tryliktojo Austino Hollinso taško „Zenit“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (45:34), bet tuomet Errickas McCollumas įmetė du dvitaškius, Jordanas Mickey ir Janis Timma pridėjo po tritaškį ir „Chimki“ po spurto 10:0 priartėjo iki 1 taško (44:45).

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms ir 20 sekundžių, „Zenit“ po Alexo Poythesso dvitaškio pirmavo 4 taškais (81:77), tačiau tuomet sėkmingą atkarpą sužaidė „Chimki“.

Gregas Monroe pataikė dvitaškį, o Aleksejus Švedas tiksint paskutinėms atakos sekundėms smeigė tritaškį ir Kurtinaičio kariauna išsiveržė į priekį 82:81.

Gudaičio blokas ir Barono tritaškis:

Pothresso dvitaškis tikslo nepasiekė, o Errickas McCollumas išprovokavo pražangą atakuojanti iš toli. Amerikietis likus 32 sekundėms pataikė visas 3 baudas ir „Chimki“ po spurto 8:0 jau buvo priekyje 4 taškais (85:81).

Billy Baronas likus 23 sekundėms pataikė abi baudas ir „Zenit“ priartėjo iki 2 taškų, tačiau tuo pačiu atsakė ir McCollumas. Galiausiai Baronas nepataikė dvitaškio ir „Chimki“ šventė pergalę 5 taškais.

Rungtynes Sankt Peterburge stebėjo 2185 sirgaliai.

„Zenit“: Billy Baronas 24 (6/10 trit., 6/6 baudų), Austinas Hollinsas 15 (3/4 trit.), Artūras Gudaitis 10 (9 atk. kam.), K.C. Riversas 9 (6 atk. kam.), Mateušas Ponitka 7 (9 atk. kam.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24 (4/9 trit.), Errickas McCollumas 19 (5/6 dvit., 6/6 baudų), Gregas Monroe 11 (9 atk. kam.), Janis Timma (2/7 trit.), Sergejus Monia ir Dairis Bertans po 8.